Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbóudvaron piros fájó...

Bimbóudvaron piros fájó göböcskék. Mellszívótól?

Figyelt kérdés
Bimbóvédőt használok kb. 2 hete mert a kórházban nagyon sebes lett már a mellbimbóm, az már szépen begyógyult, igaz még picit érzékeny, de ezért a bimbóvédőre nem gyanakszom viszont tegnap 3 alkalommal kézi mellszívóval fejtem (több tejtermelés miatt). Lehetséges, hogy amiatt jelentek meg a bimbóudvaron ezek a kis göbök? De ilyen rövid idő alatt? Pedjó lenne így rásegíteni a fejéssel.
2013. dec. 2. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves szoptató Anyuka, örülök, hogy szoptat, mindenkinek nehéz az első két-három hét, de most más arra biztatom,hogy hagyja el a bimbóvédőt, mert ha a pici nem fogja szívni a mellet, a tej elfog apadni. Védőnő, és kétgyermekes anyuka vagyok, higgye el, az elején sírva szoptattam, mert még a vér is kiserkent, de a legjobb gyógyszer erre a baba nyála, ami gyógyítja a mellet. Javaslom, az egyik mellre tegye a babát, a másikhoz egy picike poharat, amibe bele csordulhat a tej. Aztán cserélje a babát, tegye a másik mellre is. A tej mennyisége beáll a kívánt mennyiségre. Én soha nem szívattam mellszívóval, mégis elég volt naponta 3 óránként szoptattam, és mindkét gyermekemet 2,5 évesen választottam el, de még akkor is volt tejem, csak már úgy ítéltem meg,hogy nincs szükségük az anyatejre. Egyébként büszkén mondhatom, hogy nem betegesek, és nem allergiások semmire sem. Sok türelmet, és boldog babázást kívánok Önnek.
2013. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!