Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatáskor beleszúr a...

Szoptatáskor beleszúr a fájdalom a hónaljamba, miért lehet?

Figyelt kérdés
Szoptatás vagy fejés közben mindig beleszúr a hónaljamba egy élesebb szúró fájdalom. Kerestem már csomókat a mellemben, de nem találok. Csak az egyik oldalon van ilyen érzésem. Miért lehet??
2013. dec. 6. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán megnyugtatlak, nekem is az egyik mellem ilyen érzékeny, én csomókat is éreztem, ezért elmentem mellultrahangra is. Megállapították, hogy abban a mellemben több tágult tejjárat is van, a másik mellemben kevésbé, ezért a különbség. Annyit javasoltak, hogy csak nagyon kényelmes melltartót hordjak, nehogy megnyomódjanak az érzékeny mirigyek, mert az könnyen gyulladáshoz vezethet.
2013. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen hirtelen éles szúrás a főleg az egyik mellem oldalában, de fogalmam sincs miért - néha abbamaradt pár hétre, néha visszatért. Lehet, valami ideg találkozott olyankor valami "hirtelen tejgombóccal" :) Egyébként nem gyulladt be soha, csomós ritkán volt. Végül 16 hóig szoptattam, a fiam nagyon szép fokozatosan hagyta abba, úgyhogy a szúrkálódást én csak besoroltam az "apróbb nyűgök" (csöpögés, fognyomok és felemásság) sorába.
2013. dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most addig nyomogattam, amíg nem találtam a "mélyben" csomót, van egy-kettő kicsi, de nem akar eltűnni, pedig már közel 20 perce masszírozom és fejem egyszerre. Semmi sem jön már. Reménykedem, hogy meg tudom oldani valahogy, mert jó lenne elmúlasztani a fájdalmat. Nagyon nem akarom, hogy begyulladjon. Sport szoptatós melltartót hordok, nincs benne merevítő, nagyon kényelmes. De még csak 3 hete szoptatok életemben először, ezért nincs sok tapasztalatom, hogy ez most mennyire komoly. Köszi a történeted, lehet,h ogy nálam is hasonló különbségek vannak, sosem nézték még. Jó tudni, hogy ez is lehet a válasz, és talán nincs nagyobb gond.
2013. dec. 6. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a tejleadó reflex ilyet. Jön a szúrás a hónaljamba ( a cicimben is és lehet a hónaljam sugárzik, ezt nem tudom, de ott is érzem) és ömlik a tej. mondjuk nekem mindkettőben.
2013. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyet=ilyen elírtam bocsi.
2013. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tejleadó reflex valóban. Nekem is olyankor, amikor régebben szopizott a kicsi, és jobban felgyülemlett, tehát hirtelenebben jött a tej.
2013. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)))
2013. dec. 6. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni, mikor hirtelen elkezdett termelődni a tej. Vagy tejleadó reflex. Teljesen normális jelenség.
2013. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!