Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az is serkenti a tejtermelést...

Az is serkenti a tejtermelést ha akkor sem hagyom abba a fejést ha már nem jön a ciciből? Ha még úgy is fejem 10 percig?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha folyamatos inger éri a mellet, akkor termelődik a tej. Van úgy velem, hogy úgy érzem, csont üres a mellem, és el kezd szopizni a 7 hónapos kisfiam, és akkor jön az a bizsgető érzés, és beindul a tej. Ilyenkor termelődik, és alig bírja nyelni. biztos te is érzed ezt a bizsergést. Amúgy, miért fejed le?
2009. nov. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert serkenteni akarja... Tök egyértelmű.
2009. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Szeretném ha több tejem lenne. Igen néha érzem a bizsergést vagy nem is tudom leírni mit.
2009. nov. 25. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de jobban serkenti a szoptatás, sokkal hatékonyabb. Az a bizsergés a tejleadó reflex. Ha érzed, akkor tej is jön utána valószínűleg.
2009. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én mind a két gyerekemmel azt csináltam, hogy szopizás után kifejtem a maradékot, és a másik mellemből is annyit, hogy ne feszüljön. Emellett szedtem urtica urens 5ch-s homeopátiás golyócskát napi 2X5 szemet kb fél évig. A gyerekeimet másfél évig szoptattam, és akkor is kényszerleválasztással "szabadultam" meg tőlük. Annyi tejem volt, hogy addig nem is akartak mást enni. Kaptam is érte a védőnőtől:) Bár ez alkati kérdés is.
2009. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ejha, másfél évig? De jó! :)

Köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 2. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!