Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az miért van ha elkezd szopniz...

Az miért van ha elkezd szopnizni a babám akkor orrán száján mindenhol csak folyik a tejem! Jut neki igy is elég? Vagy ez nem baj?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ajaj, az nem jó! vagy nem jól szív a kicsid vagy hatalmas nyomással megy tejcsi. Próbáld meg a tejcsi elejét kiszívni, utána rátenni a picit, hátha...
2009. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szívni szívja, szerintem jól.. én arra gyanakszom hogy tul gyorsan jön és nem bírja nyelni..vagy nem tom

:S

2009. nov. 25. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a szoptatásnál nem csak a mennyiségre, minőségre is vigyázni kell. Ha túl sok jön, vagy nagy nyomással , az l a babádnak se jó, mert aközben hogy szopizik , ő ügyesen tud lélegezni...de ha már az orrából meg a száján is jön a tejcsi!? Mondom, próbáld meg az elejét leszívni, mert a közepefelé már kisebb nyomással jön kifelé a tejcsike! (az elejét meg elrakhatod mélyhütőbe, jó lesz később!/
2009. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Eleinte nekem is így volt. Nagyon megijedtem mikor folyt az orrából tej, gyorsan kiszívtam neki orrszívóval aztán mondták itt, hogy nem kell aggódni ez normális mert összeköttetésben van az orra a szájával és nem kell neki kiszívni. Ez azért van mert szerencsére jó sok tejed van és gyorsan jön a melledből. Szoptatás előtt fejj le egy kicsit és utána jobb lesz. Én is így csináltam. Sajna nekem azóta már elapadt a tejem, hiába fejem, már alig van, most a tartalékokon élünk amit lefagyasztottam. Fagyaszd le te is, 3 hónapig eltartható, kitudja mikor lesz rá szükséged.

2009. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor megnyugodtam..kipróbálom hátha jobb lesz:) Köszönöm
2009. nov. 25. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző tanácsok mellé még annyit, hogy szoptasd hátradőlve úgy, hogy ő rajtad feküdjön, így a gravitáció lassítja egy kicsit a tej áramlását. Idővel jobb lesz, a tejleadás is gyengül és ő is erősebb lesz. Ha átvészelitek ezt az időszakot, könnyebb lesz sokkal utána.
2009. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Ez hülyeség, hogy nem kell kiszívni az orrából a tejet!!!

Ha nem teszed, nem kap rendesen levegőt és nem fog tudni rendesen szopizni és megundorodik a cicitől! És zavarja is a babát, ha tele van az orra trutyival!

2009. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!