Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen gyógyszert vagy vmi...

Milyen gyógyszert vagy vmi javasoltok nekem ha már fulladok a köhögéstől?

Figyelt kérdés
A gond ott van,hogy szoptatok még, 8 hós a kicsi,nagy lány is fullad.Ő AMroxol szirupot kapott a dokitól tegnap. De arra is azt irja hogy nem ajánlott. Gondoltam hogy a Naturlandos köptzetőből iszok,mert azt szokta a dokim felirni ilyenkor.De arra is leirták hogy nem ajánlott.. Gondoltam hogy veszünk Stodalt,ugye az homeos köptető de az olyan gej hogy nem birom meginni... Néztema Stodal tablettát is,az recept nélküli. Egyébként ha recepteset mondtok,az se gond mert anyumnak ugyanez a baja és holnap du megy el az orvoshoz.. Most éjszaka alig aludtam mert már fulladtam a köhögéstől.. Köszi hogy ha segítetek!:)
2013. dec. 18. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
izlandi zuzmó szirup
2013. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem is ismerem.Ez milyen izű? Igy kell kérni a patikában?
2013. dec. 18. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szedtem én sem, csak a barátnőm esküszik rá!
2013. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb rénszarvas lesz belőled.....:))))
2013. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:

IBCLC! ;)

Ők tudják, melyik hatóanyag a megbízható ilyenkor.

2013. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Izlandi zuzm,ó tablettám valahol van itthon csak nem találom.De tegnap kaptam az orvostól gyógyszert.Már sokkal jobb:) Most eszek és utána veszem be:)
2013. dec. 20. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!