Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy birjatok a bezartsagot a...

Hogy birjatok a bezartsagot a rosz ido miatt?

Figyelt kérdés
En nagyon ideges vagyok neha a monotonsag miatt,foleg mivel szoptatok es nincs annyi tejem hogy lefejjem,emiatt nem tudok sehova menni hogy kiszelloztessem az agyamat.
2009. nov. 25. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én se túl jól, bár hozzánk majdnem minden nap jön valaki, délután, szülők, vagy barátok, vagy testvérek... De ma kimondottan jó idő volt, legalábbis itt Bp-en.


Mennyi idős a babád? Enyém egy éves. Épp ma kérdezték meg tőlem, mikor akarok visszamenni dolgozni.. Egy pillanatig elgondolkodtam... de aztán visszazökkentem a valóságba.. Lehet, hogy kicsit monoton itthon még (mivel még nem beszélget a kis drágám), de az irodai őrületre meg nem vágyom...

2009. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem én ma vagy 2 órát sétáltam a babával, tök jó, hogy ilyen jó idő van.
2009. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan a mai napra ertettem,ugy altalaban
2009. nov. 25. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is sétáltunk ma egy nagyot. Én sem fejek, hanem, ha messzebbre megyünk, akkor keresek helye a szopinak. pl nagy bevásárlóközpontokban általában van baba-mama szoba. de a 3-4 órás etetések közé befér egy séta, nem?
2009. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele, de én megyek mindenhová a kicsivel. Én ezt nem érzem bezártságnak. Soha nem fejtem, de szoptatom, ahol igényli. Még sosem okozott fennakadást. Hivatalos ügyeket intézek, kirándulok, kiállításokra járok a barátokkal. Mondjuk ő még csak 4 és fél hónapos, így szerencsére még nem igényli nagyon, hogy lerakjam, mert az azért kissé korlátozna. Mondjuk szívesen megyünk ismerősökhőz is, vagy fogadunk barátokat, aztán ott a torna, szóval minden időben akad valami.
2009. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nem zuhog az eső, mi megyünk sétálni, hétvégén a férjemmel kirándulunk is, akkor kendőben viszem magammal. Voltunk már ikeában, bababoltban, bevásárlóközpontban is, de mivel félek az influenzától, most inkább nem megyünk zsúfolt helyekre, inkább a szabadba. Én amúgy bárhol szoptatok, sztem meg lehet oldani diszkréten, különösen, ha kendőben viszem magammal.
2009. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Probalj azert kimozdulni, neked is babanak is jobb :) De en megertelek teljesen.mivel mi mas orszagba koltoztunk, egyedul vagyunk egesz nap. En nehezen birom az tuti. Setalunk, probalok ismerkedni, de ez nem ugyanaz. Mi is szopizunk uton utfelen,akkor is igy volt amikor minden szopi utan hatalmasakat sirt a baba a hasfajasa miatt. Egyszeruen muszaly volt kimozdulnom!
2009. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!