Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit gondoltok erről a mellszív...

Mit gondoltok erről a mellszívóról:link lejjebb?

Figyelt kérdés

[link]


Kézit szeretnék, és nem nagy a választék az üzletben, nem tudom, valaki használt-e esetleg ilyet?


2014. jan. 2. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen mértékben akarsz majd fejni, de ha szeretnél elraktározni is tejet későbbre, akkor a gépit ajánlom mindenképpen. Én egy hónapig kéziztem, de már minden bajom volt, alig jött a tej, fájt már a kezem, iszonyat macerás. A gépivel meg nagyon hamar fáradtság nélkül megvan. Nagyon megéri az árát, ez volt a legjobb befektetésünk, a mélyhűtő teli van anyatejjel, ha elapadna a tejem akár hónapokig tudnám még anyatejjel táplálni.

Egyébként Medela kézim volt, nem szerettem.

2014. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Baratnom mondta,hogy neki a gepivel nagyon fajt, ezert gondoltam a kezit.
2014. jan. 2. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért a legtöbb nőnek nem fáj. Illetve be lehet állítani az erősséget (a kézin is mondjuk) és nem kell olyan erősen szívni.

Én úgy szoktam, hogy enyhe szívóerővel kezdek (mert ha erőssel kezdenék az tényleg elég fájdalmas) és amikor megindul a tej akkor állítom erősre. A végén már maxon van. Nem igazán szokott fájni.

2014. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!