Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 5hónapos kislányom még...

Ha 5hónapos kislányom még egyszer kel éjjel-adjak neki enni?

Figyelt kérdés
érdemes visszaaltatni,vagy biztos éhes?honnan tudhatom?
2014. jan. 9. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ehes adj neki enni. Megrpobalod visszaringatni esetleg csak szomjas es itasd meg. Gondolom tapszeres ugye? Nalunk bevalt egy kis ivas, de volt h nem elegdett meg vele es tapszert kert, adtam neki. De nagyon ritka volt aztan arrol is leszokott.
2014. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tápszeres vagy anyatejes?
2014. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányom 5 hós lesz jövő héten, egyszer ébred éjszaka. Fogalmam sincs hogy éhes-e vagy szomjas-e vagy más van az ébredés mögött, de én mellre teszem és szépen szopizik, negyed órát félálomban, majd elalszik. Sokszor én is elalszom. Ha nem, beteszem a kiságyába, ha én elalszom egyszer csak arra ébredek hogy újra szopizik.
2014. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fekve szoptatok.
2014. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki nálatok egy átlagos napirend? Mikor keltek, mikor eteted, mikor alszik?
2014. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tica0121 ***** válasza:
100%
Az én lánykám lassan 6 hónapos, menetrendszerűen kel éjszaka 1-kor enni, fél4-kor inni. Adj neki enni, ha éhes. Szerintem egy ilyen pici gyereknél még nem elvárható, hogy végigaludja az éjszakát....
2014. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
ez most komoly?naná hogy adj neki enni még csak 5 hónapos...a lányom néha még 2 évesen is evett éjjel.....
2014. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi

anyatejes-7-8körül reggelizik,12körül ebéd fél4-4kor uzsi-ez már gyümölcs is fél8körül szopi-és alvás.kb 2kor jelentkezik-és van,hogy 5-6körül is,vagy 7kor..változó.a 3óránkénti éjszakai ébredésről most leszoktattam 3nap alatt-egyszer viszont adnék neki...

2014. jan. 9. 21:05
 9/9 xStefix ***** válasza:

Ne haragudj, hogy visszakérdezek, de akkor ezek alapján honnan tudtad egyáltalán azt, hogy az éjjeli 3 óránkénti kelésnél éhes volt-e vagy sem?

Én nagyon jól ismerem a saját gyerekeimet, de 4 hónapos korukban szimplán nem lett volna elég bátorságom, hogy én eldöntsem helyettük, hogy nekik mire van szükségük... Meg mondjuk én nem is így gondolkodom, de az más kérdés.

2014. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!