Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ejjel nektek is kevesebb a...

Ejjel nektek is kevesebb a tejetek?

Figyelt kérdés
Ejjel nektek is kevesebb a tejetek?
2014. jan. 15. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapbol este kevesebb a tej, de akkor mas az osszetetele, zsirosabb. Nekem pont hogy ejjel van tobb.
2014. jan. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is éjjel van több
2014. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajnali szopi után annyi tejet tudok lefejni, hogy fagyasztani tudok. Nekem nap végére, délután -kora este nincs sok.
2014. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éjjel, reggelre nekem is rengeteg tejem van.
2014. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ejjel plottyedtnek erzem
2014. jan. 15. 11:28
 6/6 xStefix ***** válasza:

Estére szokott kevesebb lenni, mert napközben alacsonyabb a hormonszint és kevesebb kalória jut a termelésre. Éjjel viszont magasabb (a legmagasabb!) a prolaktin és pihen a szervezet, így az éjjeli szoptatás nagyon jól serkent - ennek köszönhető, hogy reggelre általában mindenkinek jócskán van teje.

Hogy éjjel épp mennyi tejem van, nem tudom, nem szoktam tapogatózni. Én éjjel szoptatok és már alszom is. ;)

2014. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!