Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig normális a cerazettétől...

Meddig normális a cerazettétől vérezni? Ez a második hét h szedem és 4napja vérzek. Vki volt már így?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2hónapig szedtem. Pecsételtem,kevesebb lett sokkal a tejem.kb.2hét után kezdödtek nekem is. Felhívtam a dokikámat,h.nem javult a helyzet,abba kellett hagynom,rögtön. Pár napra rá megjött rendesen,a babám köpdöste ki a cicit,így 3hónapig tudtam szoptatni. Hívdfel az orvosod,figyeld a tej mennyiséget,a babád reakcióját,ne hogy úgy járj mint én!:-(
2014. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A 6 hetes kontroll után írta fel nekem a doki,kb 1 hét után pecsételni kezdtem ami 1-2 hétig tartott,abba is akartam hagyni.Végül elmúlt a pecsételés,most már ez a 9.hónap,hogy szedem,nem menstruálok még,nincs mellékhatása eddig/már és még mindig szoptatok.

2014. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! én szülés után 8 héttel kezdtem szedni a 10-ik napon elkezdtem pecsételni majd rendesen mintha megjött volna , egyik nap ömlött másik nap semmi majdnem 2 hétig ez ment , doki szerint ez mellékhatás volt, de se a tejem, se szoptatásba nem volt gond, azóta se jött meg és semmi mellékhatás 6 hós a fiam! azt a levelet amit elkezdtél mindenképpen szedd be, ha szoptatsz és nincs mensi fájdalmad és eszik a babád ugyanúgy akkor valószínű a gyógyszer miatt vérzel és remélhetőleg el fog múlni
2014. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!