Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha csomós a mellem, mit tegyek?

Ha csomós a mellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bal mellem ma nagyon megfájdult, és csomós is. Próbáltam melegvizes borogatással és maszírozássa fellazítani. Plusz egész nap ebből a ciciből etetem a kislányomat, fejni is próbáltam, de semmi eredmény. Mit tehetnék még? Légszi segítsetek mert fáj. Köszi a válaszokat.
2007. okt. 10. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,hogy mi lehet a probléma,de miért nem hívtad fel egyböl telefonon az orvosodat???????
2007. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmiképpen nem normális dolog, keresd fel vele a nőgyógyászodat!
2007. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem lett mellgyulladásod. Ha pirosodik is a csomó körül vigyázz! Nekem a védőnőm segített, amikor így jártam. A csomóra ilyenkor hideget kell tenni. A védőnőm segített lefejnoi a bal cicim potyogotta könnyem annyira fájt, de megúsztam. A barátnőm mellében a gyulladás eltályogosodott, és végül az Istvánban felmetszették a mellét, csak úgy tisztult ki. Szerencsére ott beszélt a műtét után Egy szoptatási tanácsadó doktornővel, és neki köszönhetően 13 és fél hónapig szoptatott a műtött melléből is. Béreltek egy Lactina gépet és azzal fejt minden szopi után, meg végig, amíg a kórházban volt úgy küldte haza a tejet a babának. De ha időben kért volna segítséget, ő is megúszta volna.
2007. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!