Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt rendszeres...

Szoptatás alatt rendszeres vagy rendszertelen volt a menzeszetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. Jelenleg 10 hónapja, előzőleg 9 hónapig. Hála istennek :-))) Már csak ezért megéri...
2009. dec. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6 hósak voltak az ikreim amikor először megjött, aztán most 35 napra, szóval ez nem rendszeres. Azt hittem megint terhes vagyok!

Valamikor csak vissza áll a rendes kerékvágásba.

2009. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13 hós és még nem jött meg. Szoptatok.
2009. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

9 hónapja szoptatok és így jött meg: lányom 3,5 hónaops, 5,6,7,8 hónapos korában.

De sokkal erősebb, vszont csak 3-4 napig tart.

2009. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel 2 év után jött meg (3 évig szopizott), a másodikkal 1,5 év után (2 évig szopizott).
2009. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 hónapja még egyszer sem jött meg. Szoptatok. Én már egy kicsit várom, úgy érzem, hogy a súlyproblémák is emiatt is vannak (pár kilo), de úgy érzem, azzal távozna. De lehet, h ez hülyeség.
2009. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azon szerencsés emberek közé tartozom,akiknek szülés után 1 hónappal már megjött és azóta is napra pontosan minden hónapban:(.Pedig öt hónapos a babám és szoptatok.
2009. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szenteste lesz 13 hós a kislányom, akit még mindig szoptatok és még nem jött meg a menszim. Már várom, mert szeretnénk kistestvért, bár tudom ez nem szükségszerű hozzá.
2009. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!