Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Menyire normális hogy sárga a...

Menyire normális hogy sárga a tejem?

Figyelt kérdés
FIam már 1hete nem ciczik. Még van egy kevés tejem, de az is sárga.
2009. dec. 10. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem a kórházban feküdt mellettem egy anyuka aki szintén azon a napon szült.Nekem hófehér tejem volt(mint a bolti tej)de neki sárga..Nem értettük,de a nővérke azt mondta,hogy az ő teje egészségesebb és táplálóbb mint az enyém.Mert az övé "zsíros" míg az enyém nagyon vizes volt...Tapasztaltuk is,hogy az ő babája kevesebbet evett míg a fiam habzsolt,és alig akar a ciciről lejönni..Amikor mérték a súlyukat az ő babája mindig többet nyomott..Később a fiamnál a kaja habzsolás megmaradt..Szóval ne aggódj a te tejed nagyon jó.
2009. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem írtad, hogy mennyi idősek vagytok! Ha egy hete nem cicizik, akkor feltételezem, már több hetesek vagytok. Amikor nekem beindult a tejem a kórházban, nekem is tiszta sárga volt. Néhány nap után kifehéredett, azóta is olyan, mint a bolti tej! :-) 5 hetesek vagyunk.

Nem tudom, később "visszasárgulhat-e" de nem hiszem, hogy baj lenne vele...

2009. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval, a tejed nagyon is jó! Ha nem akar enni a kicsi, érdemes lefejned és elraknod a fagyasztóba, hogy később - pl. betegség alatt- oda adhasd a babádnak. Az én fiam most 9 hónapos és most az influenza idején tettem a főzelékébe anyatejet és három nap alatt jobban is lett.:)))
2009. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!