Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet nem jo helyen kerdezem....

Lehet nem jo helyen kerdezem. Aki fejte a tejet es ugy adta cumisuvegbol, meddig tudott csak anyatejet adni? Szoval nem fogyott el elobb a teje, igy, hogy o fejt, nem pedig a baba szolgalta ki magat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ezzel tapasztalatom, de az egyik barátnőm ìgy csinálta mivel a kislánya nem tudott szopizni. 4 hónapig volt anyatejes utánna tápszer.
2014. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel 8 hónapig, másodikkal 4 hónapig (kórház stb. miatt elapadt), harmadikkal 4 hónapja fejek, még van, de már pótolnom kell a fagyasztottból, mióta visszaállt a ciklusom.
2014. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm szinte a kezdetektől így adta, mivel nagyon csúnya bimbó gyulladása lett és még a fejés is kín volt, nem hogy a szoptatás. Másfél éves koráig tudta így tartani a tejet! Sőt, annyi volt neki,hogy adott el belőle!
2014. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 1 éves koráig szopizott, utána még 10(!) hónapig fejtem neki, olyan napi 5 dl-ről indultam, és 3,5 dl lett a vége. Nekem is akkortól csökkent, hogy szülés után 15 hónappal megjött, de csak szépen, fokozatosan, nem hirtelen azért.
2014. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Es ti azert mellette probalkoztatok a szoptatassal is vagy nem is kiserleteztetek? Miert alakult nalatok igy?
2014. febr. 22. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!