Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az lehetséges hogy kb egy...

Robert Fekete kérdése:

Az lehetséges hogy kb egy hete a párom cicije nem lesz olyan "teli" mint elötte és most ebből kifolyólag nem akar enni rendesen a baba?

Figyelt kérdés
Úgy csinál a 4 hónapos fiam a cicivel mint a cumival mikor játszik csak. De egy kicsit úgy látszik anyukám szerint mintha szájpenésze lenne. Voltunk dokinál vele de ahogy én ùgy ő is azt gondolja ez nem az. Persze ő se volt okosabb nálam. Olvastam az összes kérdést itt de valahogy egyik se passzol a mienkre. A sùlyunk se nagyon gyarapszik. Kb 100g két hét alatt. A szájában a keze állandó jelleggel és nyáladzik is de nem gondolom hogy a foga jönne mert akkor biztos sírna, mert ha nem tudott korábban böfizni jelezte is elég szépen. Szóval elég nehéz eset ez most. Próbáltam adni cumiból neki de abból se fogadta el. Azt is még hozzá tenném hogy előtte nagyon cici függő volt. Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2014. márc. 1. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Elore is elnezest, hogy irok ide, mert erdemi segitseget nem tudok adni, viszont velem is hasonlo tortenik. A kislanyom 4 es fel hos es 2-3 hete muszaj potolnom tapszerrel mert nem telitodnek ugy a melleim, mint elotte. Meg mindig igyekszem szoptatni 4-5 alkalommal naponta, de keves. Es ami furcsa, hogy meg ha van is benne, abbahagyja a szopizast, tapszert viszont ker. O is sokat nyaladzik, es a kis okle a szajaban van egy ideje gyakran. Mostanaban az ejszakat sem alussza at megint, 1-2szer fent van, szopizik. A sulya a polas elott nem igen gyarapodott, de miota potlok, nagyon szepen.

Holnap valoszinuleg adok neki tejpepet eloszor, aztan lassan kostoltatom massal is, mert nekem ugy tunik, keszen all ra.

Talan nalatok is ez lenne a megoldas?

2014. márc. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyedben nem tejpéppel kezdenék, hanem gyümölccsel. A pépekben legtöbbször tej van, kivéve müllerben két fajta.
2014. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pedig a helyetekben annál inkább kínálgatnám a cicivel. A mell egy idő után már nem telítődik annyira, mint az elején, attól még van benne elegendő tej a babátok számára. Viszont ha cumisüvegből adjátok, vagy majd tápszerrel pótoljátok, tényleg meg fog csappanni a párod tejmennyisége. Az elején én is szenvedtem, többször voltam azon a ponton, hogy pótolok, a tápszeres recept mindig elő volt készítve, de nem adtam fel. Egy-két nap alatt mindig helyreállt a tejem és a babám étvágya. Most lesz egy éves, és még szopizik.

Egyébként én azt nem értettem az elején, hogy mi az, hogy szopi közben termelődik a tej nagyobb része, és tényleg! Elég sokáig mértem a babám evéseit, mert bizonytalan voltam a tejem mennyiségében, és többször volt, hogy szinte lapos cicivel ültem neki szoptatni, és a végén a mérleg azt mutatta, hogy a babám megevett egy rendes, szép mennyiséget.

Szerintem küzdjön a párod. Sok sikert!

2014. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!