Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már nem fogni kisfiam (10...

Ha már nem fogni kisfiam (10 hós), birok majd hízni? Eszek rendesen, szülés után 3 héttel már a régi ruháimat hordtam. Most meg 4-5 kg-val vagyok kevesebb, mint terhesség előtt. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ha szopni nem fog majd?

szerintem igen, mert a szoptatás is alatt is égeted a zsírt

2009. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Biztos , hogy hízni fogsz. A szoptatás alatt a tejtermelés naponta, megközelítőleg 600-700kalóriát használ fel az általad bevitt össz kalória mennyiségből. tehát ha nem szoptatsz akkor lesz minek lerakódnia.( Azért kicsit irigyellek:))
2009. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen alkat vagyok. Brutális mennyiségű kaját kell lenyomnom, hogy szoptatás mellett ne fogyjak csontsoványra.

Igen, ha már nem szoptatsz, vissza fogod hízni. Persze ha közben megint dolgozol és/vagy sok stressz ér, nem biztos... A gyerek után rohangálás is fogyaszt. Én két gyerek mellett nehezen tudom visszaszedni a lánykori súlyomat, és mindenki macerál, hogy ne fogyjak már tovább.

Nem panaszkodom, és ne irigyeljetek, mert ez sem könnyebb, mint fogyózni. Olyan szívesen tartanék egy jó kis méregtelenítő lékúrát, de nem lehet, mert -3 kiló.

2009. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen alkat vagyok.:( úgy irigylem azokat a nőket akiken van "felesleg"Én is szoptatok és rengeteget eszek,hogy nehogy lefogyjak.Remélem megtudom tartani a sulyom.
2009. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok és egy kicsit izgulok is, mert megszoktam, hogy 3x annyit eszem, mint mondjuk a terhesség előtt/alatt.

Simán bevágok 3 szelet kenyeret este és mégsincs változás. 3-4 kg val vagyok könyebb és minden lóg rajtam. Elég viccesen nézek ki.

De tuti hogy hizunk majd rendesen. Meg egy kis izom is kéne...

2009. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én is megeszek simán annyit. Vettem már 2 nacit ami passzol rám:) Képes vagyok este 10-kor is enni.
2009. dec. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!