Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi történhetett a babámmal?...

Mi történhetett a babámmal? Már nem elég laktató neki a tejem?

Figyelt kérdés
8 hetes kora óta áátaludta az éjszakákat,este 8tól reggel 6-7ig aludt. Viszont 2 hete állandóan többször felébred éjjel,szopizik,de aztán nem akar visszaaludni,csak nagy nehezen.Miért csinálja ezt? Nem elég laktató neki a tejem?Vagy esetleg a fogacskái kínozzák? 4 és fél hónapos a babám.
2014. márc. 12. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet fogzás, mozgás beindulása, vagy mert csak... Sokszor hiába keressük az okokat, nem tudjuk meg, hogy mit miért csinálnak a babák. Ha a gyarapodása jó, akkor a tejeddel minden rendben.

Veled alszik, vagy külön?

2014. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az hogy éjszaka eddig aludt,most meg ébred nem jelent semmit!Én 2. fiam 9 hónapos koráig átaludta az éjszakát,azóta ébred 1-2x,rossz esetben 5x :) Most 15 hónapos.

Simán lehet,hogy jön a foga,ettől nyugtalanabb!És mivel a szopizás után is nehezen alszik vissza,lehet hogy eléggé fáj neki.

Persze az is benne van,hogy eddig pihent a melled éjjel,és mivel most nőtt a szopik száma azt érezheted,hogy kevesebb van,de hidd el, 2-3 nap alatt beáll a dolog!

Ha szépen hízik,és nap közben amúgy kiegyensúlyozott,akkor szerintem biztos nem a tejeddel van baj!

De ha az megnyugtat,elkezdheted a hozzátáplálást gyümölccsel,így mondjuk 1 hónap múlva már gyümölccsel tudod "turbózni" a napi étkezéseket.De tudom,hogy ezt manapság nem ajánlják,nekünk nem jelentett problémát egyik gyerekemnél sem,ezért gondoltam leírom:)

2014. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A doktornő is a fogzásra tippel.Szépen gyarapszik a súlya is, 6 hét alatt 700g-ot hízott.Most éjjel viszont már 2 óránként ébredt.Külön alszik a kiságyában, 1-2szer ha velünk aludt születése óta.Lehet,hogy tényleg fogzás,mert napközben is sokat nyűgös,régen egy órát is eljátszott egyedül a játszószőnyegen, most jó ha 10 percet el van egyedül.
2014. márc. 13. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!