Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek pajzsmirigy alulműködés...

Akinek pajzsmirigy alulműködés miatt emelten kellett szednie a gyógyszert, az szoptatás alatt vissza csökkentette, vagy ugyanúgy szedi az emelt adagot?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szülés után 6hettel volt kontroll, es az ottani eredmények alapján en csökkenthettem, igen
2014. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeres kontroll kell, mert folyton változik. Havonta-kéthavonta-háromhavonta.
2014. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az endokrinológus, hogy szülés után csökkentsem vissza arra az adagra ami a terhesség előtt volt utoljára. De szerintem majd lassan elmegyek és megnézetem azért, mert nekem is ingadozó volt.
2014. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Egy hete szültem,azóta is az emelt adagot szedem,remélem,amíg nem jutok el vérvételre nem lesz gond,hogy nem csökkentettem.
2014. márc. 16. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!