Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan válasszam el, hogy én...

Hogyan válasszam el, hogy én se szenvednek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon jó tejtermelő volt a mellém, sőt, túlságosan is.Ha kicsit később szopizott, úgy bedurrant mindig, h nem győztem kiszedni a csomót,és napokig eltartott mire rendbejött. Most 15 hónapos a lányom, és még bőven lenne tejem, de már nem bírom. Több okból. Állandóan sebes. Amióta szoptatok, mindig sebes, csomós, állandó kínlódás volt, de én szívesen tettem. Viszont most, hogy újra eljárok énekelni szombat éjjelente, persze nem minden héten, olyankor nem fejem ki, de mindig bedurran a kimaradt esti szopi miatt. A cumisüveg nem gond, mert naponta 2x azzal alszik el, tejitalt kap. Ma nem kapott szopit egyáltalán, és ő fel sem vette, de nekem már most fáj, és csomós a mellém, mi lesz később? Ki mit csinált, mit szedett, az is lehet h túl gyors egy nap alatt elvenni a reggelit, és az estit? Ti hogy csináltatok?

2014. márc. 20. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász ír fel bromocriptint ha kéred.


[link]

2014. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Kicsit ijesztő gyógyszer, de lehet h kevés lesz a homeopátia.
2014. márc. 21. 07:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél rá hideg vizes borogatást, az is apasztja (minél hidegebb, annál jobb, a bimbót érje leginkább). Lehet kapni homeós bogyót is apasztásra. Ha nagyon feszül fejjél belőle, de csak annyit, hogy ne feszüljön, mert ha többet fejsz, akkor a szervezet újra termelni fog. Ha a kicsid nem igényli, nem keresi, akkor neki nem lesz túl gyors, csak ugye a mellednek.
2014. márc. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!