Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki sebesedett mell, bimbóvédővel?

Ki sebesedett mell, bimbóvédővel?

Figyelt kérdés
Barátnőm 2 hete szült. Csak bimbóvédővel szoptat, mert annyira kicsi neki a mellbimbója, h a pici nem hajlandó neki bekapni/rákapni. Most írt rám, h ki sebesedett neki a melle és nagyon fáj és, h így szoptathat-e abból a melléből. Sajnos én így nem tudok tanácsot adni neki, igaz én 21 hónapos koráig szoptattam a fiamat, de én nem használtam bimbóvédőt, de nekem ki se sebesedett, szóval laikus vagyok. Tapasztalatok?
2014. márc. 22. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják a szoptatási tanácsadók, h lehet (még állítólag vérzővel is). Nekem a Lansinoh krém másfél nap alatt helyrehozta pedig már nagyon gáz volt, vérzett is.
2014. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nálunk a kórházban sudocreamet adtak az ilyen anyukáknak, de azt nem figyeltem, h szoptatott-e azzal a mellével... Még megvárok egy pár hozzászólót.
2014. márc. 22. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Lansinoh nagyon jo!!! Es azt bem baj, ha "megeszi" a pici. Mig ugyenezt a sudocreamrol nem tudom... Lehet szoptatni, nekem meg verzett is...
2014. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet szoptatni, de nálunk a kórházban azt mondták, hogy nem kell semmi csodakrém, egyszerűen anyatejet kell rákenni, az a legjobb rá. Én nem próbáltam, mert szerencsére nem sebesedett ki, de még a nőgyógyászom is ezzel a tanáccsal engedett haza, és én benne bízok.
2014. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Felvetem mindkét lehetőséget barátnőmnek és akkor majd ő választ melyiket próbálja ki.
2014. márc. 22. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam rákenni az anyatejet de nem jött be.
2014. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!