Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez közös megegyezésen alapuló...

Ez közös megegyezésen alapuló elválasztás/elválasztódás?

Figyelt kérdés

1. nap kapott reggel és este (előtte éjjel nem, nem is kérte, apukájával aludt)

2. nap reggel, egésznap nem is kereste (éjjel kérdezte apát, de elfogadta hogy nincs)

3. nap azaz ma reggel nem kapott, ebédkor 2-3x kérdezte, egy kicsit rázendített (kb összesen 15 mp volt az egész) majd a karomra feküdt és mesekönyvet néztünk helyette és elaludt.

Ha ilyen könnyen veszi, akkor őt nem viseli meg igaz? Elkönyvelhetem, hogy közös döntés így?

Nyilván ha adnám a szájába akkor szopizna. Megpróbáltuk mi van ha nem adok, apa fekteti, engem nem lát "ciciben", már előtte felajánlunk enni-inni mielőtt megéhezne,-szomjazna, amikor rákérdezett mondtuk elfogyott és pár másodperc alatt elfogadta..szóval csak szeretnék megnyugodni, hogy ezek szerint akkor már ő is érett erre igaz?

1. nap előtt még összevissza szopizott, ahogy kedve volt-de szerintem főleg ezt most megtapasztalva ez inkább vígasz volt neki és unalomüző.



2014. márc. 23. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős , pedig fontos lenne...
2014. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17 hónapos, ott van a kérdés alatt.



Szerintem ez így teljesen rendben van.

2014. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen 17 hónapos.
2014. márc. 23. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké, elnézést, nem szoktam elolvasni a kategóriákat! Igen, teljesen jó szerintem is ahogyan csináltátok.
2014. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Csak aggódom nem szeretném ha neki rossz lenne!

Valószínûleg én jobban aggódom..

2014. márc. 23. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!