Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet náthásan szoptatni?

Lehet náthásan szoptatni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy kicsit megfáztam. Ma havat lapátoltam, és most estére elkezdett folyni az orrom, meg be van dugulva. Lázam, hőemelkedésem nincs, meg semmi egyéb panaszom, de azért holnap elmegyek a dokihoz, hogy ne is legyen. A fiam 2,5 hónapos. Szoptathatok így?
2009. dec. 16. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy szoptathatsz,egy maszkot nem árt ha kötsz az orrod és aszád elé.
2009. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,tőled mivel szoptatsz nem fogja elkapni.
2009. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak, hogy lehet hanem kell is ilyenkor is szoptatni, hiszen ha nem szoptatnál elapadna a tejed, én is voltam náthás a kislányom akkor volt 2 hós és maszkba szoptattam, szerencsére ő nem kapta el, vigyél be minnél több C vitamint a szervezetedbe, igyál sok forró teát és gőzöltess, 2-3 nap és helyrejössz,

Jobbullást, 4hós kislány anyucija:)

2009. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Citromot, mandarint, forró teát küldöm be ezerrel. :))) Remélem hamar túljutok rajta.
2009. dec. 17. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2009. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!