Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan oldjátok meg a csak...

Hogyan oldjátok meg a csak anyatejes baba etetését, ha elmentek otthonról?

Figyelt kérdés
ARRA GONDOLOK, HOGY HA NEM AKAROK NYILV. HELYEN SZOPTATNI, AKKOR LEFEJT ANYATEJET ADNÉK NEKI CUMISÜVEGBŐL. NEM TUDOM, HOGY HA LEFEJEM A TEJET MEDDIG ÉS HOGYAN ÁLL EL, ILLETVE HA LEFEJT TEJET VISZEK MAGAMMAL ÉS NEM LESZ TESTHŐMÉRSÉKLETŰ AKKOR IS MEGESZI A BABA?

2014. márc. 25. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
én mindig úgy csinálom ha megyünk valahová és ha nem olyan meleg akkor is meg issza a babóm
2014. márc. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem fogadta el a lefejt tejet, nem mentem sehová 6 hónapig úgy, hogy az 2,5 óránál tovább tartson... Utána szerencsére a hozzátáplálás nagyon gyorsan ment :)
2014. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan meleg, akkor is megissza. De lehet kapni olyan cumisüveg tartot, amiben meleg marad a tej, nem korlátlan ideig persze, de egy-ket orat simán.
2014. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%

És ezt miért keltett most teljesen nagybetűvel írni?


Gyerekre futja, észre már nem.

2014. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
AZÉRT, MERT CSAK AZ EGYIK KEZEM SZABAD, A MÁSIKBAN A KISFIAM VAN, ÉS ÍGY EGYSZERŰBB!!!
2014. márc. 25. 07:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Én autóban szoptattam, pelenkával letakarva. Hozzáteszem, rövid az a 6-7 hónap, amíg csak anyatejes, ha nem volt olyan fontos, akkor hosszabb útra nem mentünk.
2014. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudom nem tartozik a témához de hidd el nagyon zavaróak a nagybetűk, akkor inkább csupa kisbetűvel írj...


A kérdésre válaszolva, én inkább a hűtés miatt aggódom, szobahőmérsékleten gyorsan romlik a tej (max 1 óra). Vannak olyan pelenkázótáskák, aminek van hűtős rekesze, de pici praktikus hűtőtáskák is vannak. Megmelegíteni egyszerűbb, bármilyen étteremben (kínai pl) szívesen beteszik pár màsodpercre a mikróba, vagy adnak forró vizet amibe beleállíthatod. De erre is van "gyári" megoldás: autós cumisüveg melegítő.

2014. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van cumisüveg termosz, abban tényleg meleg még legalább 3 órán át a lefejt tej, mi is így oldottuk meg az utazást. Amúgy a legtöbb plázában, bevásárlóközpontban vannak baba-mama szobák, ahol meg tudod szoptatni a babát, magadra is tudod zárni, ott nem zavar senki.
2014. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xStefix ***** válasza:

Tudom, ez nem válasz, de látod, mennyivel macerásabb nem szoptatni nyilvánosan...?

Egyébként nem romlik a tej annyira gyorsan, szobahőn pl. 4-8 órát bír. Persze nagy melegben ennél jóval kevesebbet, de akkor úgyis szerzel valamilyen hűtőtáskát. És a legtöbb baba langyosan is elfogadja azért, nemcsak testhő-melegen.

Viszont az üveggel kapcsolatban a cumizavart is meg kell említeni, ezt is gondold végig azért, főleg, ha rendszeresen így tennél.

Biztos, hogy ennyivel jobb lenne?

2014. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én kirakom is akár a buszon is, had szopizzon ha szüksége van rá a lelkemnek. Nehogy már ebben az alapvető jogunkba is korlátozzanak már.
2014. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!