Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák ti visszaszoktatok a...

Anyukák ti visszaszoktatok a cigire szoptatás után?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
bevallom, én igen. de kijárok az udvarra. szóval semmiképp sem lakásban
2009. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,hál istennek már egyáltalán nem kívánom.
2009. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem,bár nagyon kívánom néha! Nagy az akarat erő!
2009. dec. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem, és megpróbálok nem olyan hülye lenni hogy ha egy évig kibírtam cigi nélkül, akkor most újra a számba veszem azt a büdös sz@rt. 14 év bagózás után örülök hogy megszabadultam tőle:)
2009. dec. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló te vagy a pont a végén
2009. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
uccsó vagyok: milyen pont, minek a végén?! Én speciel "utáltam" cigizni, büdös is, drága is meg sz@r is:) de önerőből sosem sikerült leszoknom, a babaproject vett rá végül is hogy eldobjam. Remélem kibírom és sose veszem a számba többet:)
2009. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem szokok vissza,hogy a lányom elött ne legyen rossz példa!

A kedvünkért még a férjem is leszokott :)

2009. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is akkor szoktunk le a férjemmel, amikor pozitív lett a terhesteszt. Most már 1 éves a babánk, eszünkbe se jut cigizni. Undorító, és az is gusztustalan, ha tolja a mama a babakocsit és a kezében ott a cigi. Én már annyira hányok a ciginek még a gondolatától is, hogy azt sem tudom, hogy bírtam majdnem 15 évig.
2009. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék, már nem is értem, hogy tudtam cigizni. Pedig úgy emlékszem, hogy szerettem, de már nem tudom magam elképzelni bagósként. Furi. 14 évig szívtam.
2009. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én igen, de csak az udvaron szivom, és pár szálat naponta. És az a furcsa, h sosem viszek magammal cigit, bárhova megyünk, szóval ha egész nap nem vagyok itthol, eszemben sincs rágyujtani.
2009. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!