Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már fél éves a babám akkor...

Ha már fél éves a babám akkor ehetek már babot, káposztát úgy hogy még szoptatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen, én csak az első hat hétben voltam óvatos. De próbáld meg egyél és ha látod hogy kellemetlenül érzi magát, akkor utána kerüld azt az ételt.
2009. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, elsősorban a "K"- kezdőbetűs ételeket kell mellőzni addig amiga baba szopik. Azon kívűl bármit. A védőnőm ezt mondta...
2009. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hasfájás szempontjából mindegy hogy 6 hetes v 6 hónapos, ha érzékeny a gyomra a puffasztó ételekre, akkor bizony sírás lesz a vége. Én mindent ettem szoptatás alatt, még a tiltólistáról is bőven, sohasem fájt egyikünk hasa sem. Szóval egy kevéssel próbáld ki, ha nem okoz gondot akkor bátran eheted akár minden nap.
2009. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2009. dec. 18. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém rettenetesen hasfájós volt,úgy 4 hónapos koráig. (Pedig semmi olyat nem ettem,ami ezt okozta volna). Utána már mindent ettem és semmi baja nem volt.
2009. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lányomnál nagyon betartottam, főleg az első hetekben-hónapokban, hogy semmi puffasztót ne egyek.

A kisfiam 2 hónapos, és pár napja tudatosult bennem, hogy te jó ég, én most mindent eszek, eszembe se jutott, hogy bizonyos ételeket nem volna szabad. Tegnap pl. savanyú káposztát ettem, pár nappal korábban bablevest....nem sírósabb a babaám, mint egyébként, eddig még egyszer sem jutott eszembe, hogy hasfájós lenne. Ha nyöszörgött evés közben, megbüfiztettem, megpukiztattam, és folytattuk.

Szóval babafüggő, tényleg. Szerintem próbáld ki, hogy ha most eszel már ilyeneket, hogy hat rá.

2009. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!