Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan apaszam el a tejem?...

Hogyan apaszam el a tejem? Hideg vizes borogatassal? Es igy mennyi ido mulva fog elapadni? Fejhetem kozbe hogy ne csomosogyon meg?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nerm tudom miért akarod elapasztani?Sokat adnának egyesek érte ha lenne tejük!
2009. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azert mert mar nem eleg a tejem 20ml sem tudok mar kifejn i egesz nap sajnos
2009. dec. 19. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én sem értem, miért akarod elapasztani a tejed! Én csak 3 hónapig tudtam szoptatni és utána, mintha a szél fújta volna el... Az első adag tápszert sírva adtam a kicsinek. Egy babának az anyatej a legjobb táplálék, benne van minden, ami kell, nem beszélve arról, hogy ellenállóbbá is teszi a kis szervezetét! Szerintem ne akard elapasztani, örülj, hogy van! Persze, ha már legalább másfél-két éves a kicsi, akkor megértem. De csak akkor!
2009. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vok. Próbáld meg, hogy több folyadékot iszol, vagy lehet kapni a patikában homeopátiás tejserkentő bogyót. Nekem sajnos már későn ajánlották!
2009. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az én lányom már 13 hónapos,de eszembe sem jutott,hogy el apasszam a tejem.Had szopizzon addig,ameddig van tejem és amíg akar!
2009. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tejserkentot szedek elso perctol es a napi 2-liter vizet is megiszom es eszem is rendszeresen de ugy is keves a tejem.elso perctol cumisuvegbol eszunk mert nem falta be a mellem azutan sem
2009. dec. 19. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget orvosodtól, van rá gyógyszer apasztó.

Én is ott kértem segítséget. 1-2 hét.

2009. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

urtica urens ch 30 tejapasztó homeós golyó, 2*5 darab kell naponta


Nekem a rengeteg tejemet 2 hét alatt teljesen elapasztotta.

2009. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17.21 vagyok.

Kedves előző válaszolók, valamikor nincs más választás, mint elapasztani a tejet, és elválasztani a babát.

Ha nem tudtok részleteket, ne ítéljétek el a kérdezőt.

Nekem pl a saját egészséges érdekében mindenképpen abba kellett hagynom a szoptatást. Képzeljétek ilyen is van a földön.

2009. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem,amikor már ennyire kevés volt 20ml egy nap simán abbahagytam.Nem borogattam,nem szedtem rá bogyókat.Én annyit kínoztam magam,hogy szerintem a melleim már "megköszönték",hogy békén hagyom őket.

Ennyi tej nem fog bajt okozni,ne fejjed!

2009. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!