Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedves anyukák (akik valaha...

Kedves anyukák (akik valaha szoptattak)?

Figyelt kérdés
Van egy fájdalmas keményedés mellemben. Valószínűleg az egyik csatorna nem tud kiürülni. Próbáltam masszírozni, rátettem a babám és akkor is masszíroztam, meleg vizes borogatást is alkalmaztam. De sajnos nem oldódott meg a problémám. Tudtok valamit még javasolni.

2014. ápr. 8. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kádban folyasd rá jó pár percig a meleg vizet, közben masszírozd és utána szoptasd a babádat négykézláb főlé hajolva

kitartás:)

2014. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatáskor a baba álla arra legyen, amerre a csomó van. Szoptatás előtt kellemes meleg zuhany vízsugarával masszírozd át a területet.
2014. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Masszírozás, masszírozás... forró zuhany alatt, majd szopi, amíg csak lehet. Nekem segített a mellszívó is, amikor a babám már nem akart szopizni, addig masszíroztam és fejtem, amíg nem jött ki.
2014. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszolóknak. Sajnos elég nyűgös most a babám és a mellszívó is szervizben van :(. Továbbra is várom ötleteiteket.
2014. ápr. 8. 15:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a hónaljtartásos szoptatás segített.
2014. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Milyen a hónaljtartásos szoptatás?
2014. ápr. 8. 16:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Teszel magad mellé egy párnát (anélkül is lehet, de párnával könnyebb), arra fekteted a babát, a hónod alá, és úgy szopik. Tehát fordítva tartod, mint normál esetben. Mindig onnan szív a legjobban, ahol az álla van.
2014. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem akkor alakult ki ilyen csomó,ha elzáródott az egyik tejcsatornám(blebnek hívják).Ilyenkor a mellbimbóm felszínén látszott egy kis fehér vízhólyagszerű kis pötty,mintha benőtt volna az egyik nyílás,szúró fájdalmat is éreztem szoptatásnál.Ajánlanak rá pakolást,hogy ki tudjon fakadni és meginduljon abból a csatornából a tej.Én egyszerűen csak steril tűvel megszúrtam picit és már folyt is.

Lehet neked nem ez a problémád,de azért leírtam,mert azelőtt én erről soha nem hallottam,de nálam vagy 3x-4x előfordult,utána már tudtam miről van szó.

Üdv

2014. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem vált be.
2014. ápr. 8. 22:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok

ha semmi nem jött be, szerintem menj el orvoshoz

2014. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!