Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós babátoknak milyen a...

Szoptatós babátoknak milyen a széklete naponta hányszor van és milyen idősek vagytok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónapos, naponta, kétnaponta van egy kakis pelus, de kb. 3 héttel ezelőttig naponta 4-5 is volt:) Aztán leállt és most ritkábban van.
2009. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 és fél hónapos. Naponta 2 kakis pelus van. Egy délben egy pedig este. (Nagyon beállt nála ez...)Kizárólag anyatejes, de 5 hónaposan elkezdem a hozzátáplálást, mert engem már csontsoványra fogyasztott...:S
2009. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5,5 hónapos kislányom már jó ideje 4-5 kakis pelust produkál, éjszaka nincs kaka.

Az állaga elég híg, a színe a zöld és barna , sárga keveréke.

Még anyatejes.

2009. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónapos, szinte minden szopikor produkál egy kakis pelust, de naponta legalább 5öt. Híg, okkersárgás színű, ami ha baleset történik, alig jön ki a ruciból. :)
2009. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!