Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem tud nyugton maradni...

Miért nem tud nyugton maradni a babam szopi közben?

Figyelt kérdés

3hetes lesz a babám,es szopi közben elkezd tekergõzni,behuzza a nyakát,tekergeti a fejet,közben nyüglödik es síràsba megy át. Lassan az evés rovàsàra megy ez az egész kb 5percig tudom normalisan szoptatni aztán megy a huzavona. Ja,tekergés kõzben a bimbóm persze nem ereszti,hanem hùzza:/

Arra is gondolok hogy kakil közben de ha hallom hogy volt egy nagy kaka,es latszolag megkonnyebbul de utána ugyan ugy tekergözik.


2014. ápr. 13. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet,h pukiznia kell közben?
2014. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen pózban szoptatod? Lehet, hogy valami nem komfortos neki. Próbálj ki más testhelyzeteket is, esetleg egy vékony takaróba tekerni lazán (vannak babák, akiknek biztonságérzetet ad, ha körbeöleli valami, mint az anyaméhben). Pl. Ha fekve szoptatod, akkor próbáld meg egy kényelmes fotelben, a feje magasabban legyen mint a pocija és kicsit hátrabillenjen a buksija (tehát a nyaka kicsit látszódjon), így kevesebb levegőt is nyel, illetve ha büfizni kell közben, az is könnyebben ki tud jönni. Ha eddig ülve szoptattad, akkor feküdj mellé, közben simizheted a hátát, homlokát, vagy csak gyengéden átöleled.
2014. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Fekve szoptattam de iszonyatosan fajt aa bimbom lett rajta egy repedés egy szabàlyos hasadèk es most "megtanultam " ulve szoptatni szopipàrnával. En is gondoltam erre h kenyelmetlen neki de hiàba igazítok rajta nem er semmit.

Az nem lehet h ettem egh gyrost,es volt benne hagyma es nem lehet h nem teyszik neki az ize emiatt?

2014. ápr. 13. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ömlik a tej a szájába, és ezt próbálja így kezelni?
2014. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem csinálta csak most, akkor lehet a gyrostól! :) Holnap inkább már kipróbált kaját egyél. De ha kisebesedett a bimdód, akkor az azt jelenti, hogy rosszul volt mellre téve. Lehet, hogy emiatr nem úgy jött a tej, ahogy kéne. :)
2014. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen a fekve szoptatast bénaztam el azert lett sebes de azota valtottam ülö poziciora ami mar fajdalommentes szoval ugy erzem hogy most jol van mellretéve. Ma hajnalban is pl siman megszoptattam tekergès nelkül,viszont reggel 5percig nnyugton.volt,az elejen ömlik csak a tej. Tekergozes kõzben is nagyokat nyel szoval sztem jon rendesen akkor is.

Lehet tényleg a pocakja..nem tudom

Koszönom mindenkinek!

2014. ápr. 14. 07:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha erős a tejleadó reflexed akkor az zavarhatja, hogy ömlik a tej, és egy tűzoltótömlőből kell innia.
2014. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinalja ha faj a pocakja. igy nyüglödik maj 15 percet. Közbe sír nem kényelmes sehogyse aztan végre jön a puki vagy troyti és megkönnyeebbül. Néha meg cumi kell neki. Sajna a latogatok cimit tömtek a szajaba azota nem lehet elvenni tőle. olyankor kiveszem a cicim a szajabol és betolom a cumit.megnyugtatom maajd kivezzem a cumit be a cicit és folyt köv. ez utobbi nallunk is akkor van mikor ömlik a tej.... Félek nehogy cumizavaros legyen de eddig azt vettem észre hogy a cumi "meghozza az étvágyát" egyből rákap a cicire. nem tudom cumiztok e ha igen probald ki. ha nem akkor ne told ezért a szajaba
2014. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kislányom 8 hónapos lesz a héten. Nekem ezt csinálta 1-2 hetes kora óta, mindig azt hittem hogy nem jön elégé a tej vagy kevés. Kapaszkodj meg, 8 hónapos és most is ezt csinálja, azóta is. :-) Csak most már hadonászik , harap, rugózik is közben. :-) Ne add fel, ha nem derül ki miért csinálja, akkor csak ilyen az alaptermészete. :-)
2014. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Adtam mar neki cumit,ritkan adom a szajaba,csak ha nagyon nyüglodik es nem tudok vele mit kezdeni. Ki fogom probalni köszönöm!:)
2014. ápr. 14. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!