Ti is sokat esztek?

Figyelt kérdés
5,5honapos babamat szoptatom. Remiszto etvagyam van. :(
2014. ápr. 14. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Első babám szoptatásánál én is rengeteget ettem,állandóan éhes voltam. Azóta se adtam le, amit akkor felszedtem :( Próbálj egészséges ételeket enni, amik nem annyira hízlalnak: alma, répa, retek.
2014. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltak, a hormonok teszik a sok kaja hatására viszont kitágul a gyomor amitől ugye sokat eszel. Fel is szedtem 15 kg-t 3 hónap alatt, pedig 'csak' szoptattam. Ezzel szemben terhesen mindennel együtt jött fel 9 kg. Azóta is meg van sajnos a felesleges, de most okosabb leszek tesónál.
2014. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, sokat. De szerencsére nem hízom.

Tényleg próbálj több zöldséget, gyümölcsöt enni, főleg ha elkap a nassolhatnék.

2014. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.

En is sokat ettem a szoptatas alatt. Az elso nehany honapban barmit megettem volna,meg ejszaka is 2 szoptatas kozott mentem enni es inni. Feltem,hogy hizni fogok,de nem.

2014. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen és rajtam is maradt belőle sok. Most harcolunk egymással, egyelőre a kilók nyernek.
2014. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sajnos igen :( 63 kg-val mentem szülni, a lányom egy éves születésnapjàn 85 kg voltam. most vagyok 79-80 és lassan 2 éves lesz a lányom.
2014. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok , annyit azért hozzá tennék (mentségemre legyen szólva) hogy 19 hónapos koràig szoptattam a lányom.
2014. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én majd meg veszek az édességért, ezen belül is a sütemééény, pedig nem vagyok nagy sütifaló, de ilyenkor... mindhárom gyermekem szoptatásánál ez volt.
2014. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az elso ket honapban rettenetes etvagyam volt, de azert ledocogott 3kg, majd megallt. Akkor eldontottem, h onuralmat gyakorlok es "csak" annyit eszek, mint egy normal ember. Igy 2 honap alatt lement meg 3 kg. Akkor (amikor a picim 4hos volt), hirtelen csaknem elapadt a tejem. Azota ujra zabalok (vissza is jott a tejem), de mar nem is fogyok, sooot. A baj csak az, h a ch-dus eteleket kivanom es a csokit, sutit. Azert irtam ki a kerdest, mert neha szegyenlem mar, h mennyit eszek, olyan sokat. (3tanyer foetel, stb)
2014. ápr. 16. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanigy vagyok, most 8 hos a lanyom... A terhesseg elotti sulyomon vagyok, 3 kilo szokott fel-le maszkalni. Most, hogy jon a foga, tobbet szopizik, nekem meg falasi rohamaim vannak :)

Mivel terhesseg elott fogyokuraba kezdtem, van egy jol bevalt etrendem (20 kilot adtam le), probalom azt tartani, de nagyon nehez! Amiket engedelyezni szoktam magamnak: zabpehely, turokrem edesitovel, kakaoporral pl, paleo sutik... Ha gondolod, szivesen irok recepteket!

2014. ápr. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!