Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kizárolag anyatejes babátoknak...

Kizárolag anyatejes babátoknak mikortol let olyan a kakija mint a nagykönyvben?

Figyelt kérdés
3hetes a baba amiota hazajöttünk érdekes a kakija.Anyukam azt mondja még mindig tisztul.Hát nem is tudom.Mikor hazajöttünk volt két nagy adag hatalmas zöldes krém állagu kaki azota sárga.De az állaga...ilyen nyulos darabos.Meg volt olyan hogy fehér gombockák voltak benne mint a rizs.Nem tudom ez normalis e ennyi i dő utan is...Forduljak vele orvoshoz?
2014. ápr. 15. 12:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális.Ez azt jelenti,hogy felhasználja kicsi szervezete mind amit kap tejecskét... 5 gyermekes anyuka
2014. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát pedig ilyen a nagykönyv szerinti anyatejes kaki: hígabb, vagy krémes sárga, többnyire fehéres darabkákkal megspékelve.
2014. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mármint erre a nyulos darabokra gondolok. Olyan mint a bocsanat a hasonlatért de mint a takony. Én azthittem olyan mustár állagunak krll lennie..
2014. ápr. 15. 13:11
 4/19 anonim ***** válasza:
Végy egy mély lélegzetet, írd be a google képkeresőbe, hogy anyatejes széklet, aztán nyugodj meg.
2014. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
oo beirtam a nyulos darabra nem találtam semmit. Nyálkásra igen de ez nem az ez inkabb ....na.. Higgadt vagyok de ez a fikusz szerü kaka..érdekes. Azérr irtam ide mert masho nem találtam ra. mindenhol azt irjak krémes allagu mystaros...Az alap az ilyen de tee van fika szerü nyákos darabokkal nem tudom mashogy leirni.
2014. ápr. 15. 14:24
 6/19 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondolsz, ilyen zselés-kocsonyás valami. A doktornőnk azt mondta, hogy hurutos a bele, ezért ilyen a fiam kakija. Volt olyan , hogy csak ilyen nyálka volt a pelenkában, annak olyan idétlen hangja is volt, mikor azt kakilta. De általában csak kevés nyálka volt a sok túrós cucc között. Az övé sosem volt krémes, pedig 6 hónapig csak anyatejes volt. Ő sokszor(mindig) túlzabálta magát, lehet ez is közrejátszott. A kicsi lányomnak még sosem volt nyálka a székletében (túl van a csak anyatejes koron), úgy látszik ez alkati kérdés.
2014. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Na hurut..lehet ez a legjobb kifejezés ra. És valamit kellett vele csinalni vagy elmult magátol? Sok magzatvizet nyelt odabent ezt tudom mondták a korhazban h hanyt isszegény. Nem csodalom 9nappal tulhordtam inditas itan sem sikerült igy megcsaszaroztak. Az is eszembe jutott hogy esetleg az orra váladéka lenne. miota hazajöttünk tüsszög és el el dugul az orra. Orvos aztmondta orrcsepp plusz szivjuk le ha sok van. De ennyi. eddig 2szer porszivoxtuk hogy kapjon levegőt remdesen...
2014. ápr. 15. 15:32
 8/19 anonim ***** válasza:
Találtam egy képet a neten: [link] , az én fiamnak általában ilyen a kakija, csak ritkán fordult elő, hogy olyan homogén sárga volt. Volt egy hét amikor zöldet kakilt, azon a héten kicsit kevesebbet is hízott. Most 8 hetes.
2014. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
majd megnézem gépen is de ilyesminek tünik csak negyed ennyi. kevesebb rizzsessel több nyulossal.
2014. ápr. 16. 08:23
 10/19 xStefix ***** válasza:

Ezen kívül van bármi zavaró tünet a babádnál? Hangulata, kedélye milyen? Amikor kakil, hogy érzi magát? Könnyen megy neki?

Nincs esetleg több tejed, mint kellene? Arra gondolok, hogy pl. rendszeresen fejsz is a szopik mellett. Vagy többször is vissza kell tenned a babádat az adott melledre, hogy rendesen kiürüljön a melled.

2014. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!