Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet attól szorulása a 6hós...

Lehet attól szorulása a 6hós babámnak, hogy most jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Nem kapott újabb ételt a hozzátáplálás alatt, eddig semmi nem okozott problémát.
2014. ápr. 16. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2014. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:-) érdekes asszociáció! Mégis hogy sikerült erre következtetni?
2014. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom. :) De már nem tudok mire gondolni, és csak ez az egy változás történt. Én sem ettem semmit, amit korábban nem.
2014. ápr. 16. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy összefüggés lenne. :)


Almát kap a babád? Mert az hasfogó (a krumpli, a banán és a répa is), próbálj esetleg sütőtököt, céklát vagy barackot.


Iszik evés után? (Vizet)


Szenved is, vagy csak simán nincs kaki? Hol tartotok a hozzátáplálásban?

2014. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Alma, barack, sütôtök volt eddig, csak délelöttönként, két evés között (most kezdtük).


Itatni nem próbáltam még, de csak a kóstolás szintjén vagyunk, elenyészô a mennyiség, amit megeszik.


Kînlódik is, igen, többször erôlködik, rákvörös lesz, tekereg, s 10 ilyen nekifutásból 1x sikerül is valamit produkálni.. :/

2014. ápr. 16. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem sem a kajcsi a ludas.

Vizecskét azért adhatsz neki a kóstolások után, ártani nem fog :) Persze pohárból, nem cumisüvegből, nehogy bekavarjon a szopiba!


Ha túlnyomórészt még szopizik, akkor nem kell aggódnod akkor sem, ha egy hétig nem kakál, az anyatejet képes 100%-ban felhasználni a kis szervezete :)

2014. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Oké, kipróbálom, és köszönöm a tippet! :)


Még csak szopizott eddig, nem aggódom a rendszeresség miatt, inkább csak a minőség és kínlódás része aggaszt.


Köszönöm mindenkinek!

2014. ápr. 16. 21:27
 8/10 xStefix ***** válasza:

Ha kínlódik is, akkor valami tényleg foghatja a pocakját.

Azokkal, amiket eddig evett, nem volt gondja?

A barack általában hajt, ahogy az anyatej is, viszont az alma és a sütőtök foghat. Az alma elég érdekes, mert van, akit a reszelt alma fog, van, akit meg a pép... mást meg ez is meghajt. Szóval egyéni.

Esetleg megpróbálhatod, hogy most egy pár napig többször kínálod meg szopival; vagy akár az almához, akár a sütőtökhöz barackot keversz, hátha beválik. De ha valamelyikre konkrétan gyanakszol, akkor azt átmenetileg el is hagyhatod. Szóval próbálkozz bátran, ez csakis így derülhet ki. (Én új ételfélét nem adnék most neki.)

Jobbulást a babádnak! :)

2014. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az eddigiekkel nem volt, és pont barackot kapott, szóval én sem értem. Viszont tegnap, meg ma egész nap "léböjtkúrát" csináltunk (=csak szopizott :) ), és visszatért a rendes, anyatejes eredmény. :) Még 1-2 napig ezt tervezem, aztán újult erővel nekifutunk újra a hozzátáplálásnak, kipróbálom amit írtál. Köszönöm szépen!
2014. ápr. 17. 14:55
 10/10 xStefix ***** válasza:

Ez jó ötlet! :)

De ha esetleg akkor is előjönne ilyesmi, akkor újra jöhet a "léböjtkúra" - tudod, nem hajt a tatár. ;) Előbb-utóbb minden babóca megérik a szilárd kajcsira is.

2014. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!