Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lesz így tejem?

Hogyan lesz így tejem?

Figyelt kérdés
Hat napja szültem és a babám még nincs velem, mert bennfogták a kórházban. Bejárok etetni, de bent nem igazán jön a tej ( kb 20- 40 ml között tud megenni egy szopira) és most már itthon sem akar. Mit tehetnék, hogy legyen?
2009. dec. 22. 05:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


3 óránként fejjed szigorúan, még éjjel is. Sokat igyál és legyél nyugodt, ne idegeskedj.

Napról napra több lesz majd.


Az én ikreim 3 hetesen kerültek haza, addig egyfolytában fejtem és sikerült!!!


Most 7,5 hónaposak és még szopiznak. :)


Ügyes legyél!


Esetleg próbáld ki DM-es szoptatós teát, nekem bevált vagy van homeopátiás bogyó is.

2009. dec. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 óránként fejjél, igyál-igyál-igyál, és igyál :)

Menni fog, hidd el :)

2009. dec. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is csak etetni járhattam fel a kicsimhez és akkor már 5 napos volt.de elkezdtem fejni és nagyon sokat ittam.de az evést se hanyagold.azóta is szopizik a kicsi.egyébként nem etetik cumisüvegből?mert az enyémet azzal etették és nagyon nehezen akart szopizni.
2009. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem is kicsit inkább rágörcsöltem a dologra, a DM-es teát ajánlotta egy barátnőm is, ma elkezdem:) A pihenést nem tudom, hogyan oldom meg, de rágyúrok. Boldog ünnepeket!
2009. dec. 22. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Most biztosan le fogtok pontozni, de leírom!


Ha a párod szopi párti megkérheted, hogy szopizzon ő, amíg a baba m tud.


Engem a férjem mentett meg attól, hogy felvágják a mellem. A babám nem tudott olyan sok tejet enni, amennyi ciciben volt...


Boldog Karácsonyt és sok-sok tejcit!

2009. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!