Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes babám nagyobb mennyisé...

2 hetes babám nagyobb mennyiséget szokott visszabüfizni, és ez majdnem minden nap előfordul, de nem minden szopizás után. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Valószínű,hogy így is sok levegőt nyel?Hogy tudom ellenőrizni,hogy a mellem rendesen benne van a szájában,és nem csak levegőt nyel?
2014. ápr. 21. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt az ő gyomruk még nem zár rendesen, másrészt nem tudom, mekkora cicid van, de az udvar nagy részét is a szájába kell "tömni".


Érdemes lehet a kiságy fejvégét megemelni, hátha segít valamit.

2014. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom néha sugárban "büfizte" vissza a tejet/tápszert. A doki szerint amíg nem csökken a súlya, addig valóban kellemetlen, de nem gond. Az előző hozzászóló jó tanácsokat mondott. Nekünk is azt tanácsolták, emeljük meg a kiságy fejrészét, illetve evés után ne fektessem re rögtön, hanem legyen egy kicsit függőlegesen. Próbálkoztunk sűrítő táppal is, de attól székrekedése lett, így maradtak az egyéb praktikák.Ja, és sokszor így szabadulnak meg a túl sok tejtől, amikor túleszik magukat
2014. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!