Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetnék h ne aludjon el...

Mit tehetnék h ne aludjon el 10 perc után?

Figyelt kérdés
6 hetes kisfiam nem akar szopizni. Szopizik 10 percet és utána bealszik. Nem tudom sehogysem felkelteni. Már fújtam az arcát,húztam a pájeszét,kuckoltam, sőt még hideg vízzel is próbáltam "fellocsolni", de semmi. Persze 1-1,5 óra múlva követeli a cicit mert éhes. Mindezzel nem lenne gond nappal,de éjszaka nagyon fárasztó. És úgy tudom a 2 órát tartani kellene 2 etetés közt,hogy ne fájjon a pocak. Most ott tartok, hogy minden etetésre lefejem a tejet és úgy eszik. Cumisüvegből megeszi a 120-150 ml-t beszunyálás nélkül
2014. ápr. 24. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,ugyanez a gondom csak 1hósan.

A 10 perc alatt menyit eszik? Nekem 1ora a szopi mert közbe be be szundit. Amit üvegböl adsz az tejcsi? Eleinte mi is óránként szopiztunk evégett.elvileg ezt majd magátol elhagyja ha nagyobb lesz.de mivel már nem birtam én se azéjszakázást és igy nem volt ideje pihenni a cicimnek este mikor szopi közbe bealud gyorsan fejtem és 15 perc mulva mikor felkelt azt adtam oda majd ujra cicire raktam.mondjuk mikor üvegböl adom ébren marad utána ezért rakom vissza.nappal meg megy a 1.5-2 oránkénti evészet.most mar javult a hejzet valamejest. Am nem lehet hogy pont növekedési ugrása van? Felkeltésre nekem a pelenkacsere vált be. Van ugy hogy nem engdi el a cicit olyankr hangosan cuppogok neki vagy a kis állát meglökdösöm.Akkor megint szopizni kezd. Ovatosan megdoörzsölöm a mellkasát szolongatom......mikor mire reagál. Csak most csinalja ezt vagy eddig is ezt csinalta?

2014. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a cumisüveg a ludas, mert abból "magától" jön a kaja és nem kell érte megdolgozni, míg a ciciből komoly meló kiszívni és valószínűleg elfárad. Próbáld mindig kínálni ciciből, amikor ébren van, nem kell várni két órát. Akár 10 perc is eltelhet két cicizés közt, ha éppen ébren van. Az is tud segíteni, ha hordozod. Mert ha rád van kötve előre, érzi az anyatej illatát és felébred rá, hogy éhes. Bátran kérj segítséget szoptatási tanácsadótól, az lll.hu-n önkéntesek segítenek.
2014. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:
Egyetértek az előzővel!
2014. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!