Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb elektromos...

Melyik a legjobb elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem Medela van, így csak arról tudok nyilatkozni. Szerintem szuper.

2009. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is medela van, bár én még két másikat is próbáltam, de erre esküszöm. Egyik sem volt olyan jó mint a medela!
2009. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Medela van.Nagyon szuper!Az egyik legjobb szerintem.Van kézi Aventem is,de az szerintem semmit nem ér pedig nagyon drága.
2009. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Medela. A legtöbb kórházban is ezt használják a szülészeti osztályokon.
2009. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És a Medelának melyik fajtája a jó? Mert én, ezt a Mini Electricket néztem, de lehet hogy a Swing jobb.

2009. dec. 27. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem mini electric van, tökéletes. Második voltam:)
2009. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 típust ismerek közelről (mivel ezeket adok bérbe) és az a tapasztalatom,hogy a " legjobb elektromos mellszívó " egyénfüggő. De ha mégis sorba kéne rakni, a gyengébbel kezdve, így tenném sorba:

Medela Mini Electric (a gyártó nem ajánlja teljes mennyiség fejésére), és nagyon egyéni: van akinek a max erősségen sem szív eleget, másnak a közepes is elég. Kiegészítő mellszívásra, tejszaporításra alkalmas.

Avent philips: eléggé jól beválik, nem vészes a hangja. A motor élettartama véges, tehát egy használt motornál benne van a pakliban hogy leáll. Teljes mennyiséget is lehet vele fejni.

Medela Mini electric plus (2 fejes) ez sem olyan hangos. Időt lehet vele spórolni ha sokszor kell fejni.

Medela Swing, nem véletlen hogy ez a legdrágább, de tényleg nagyon hatékony. A tejleadó reflex beindítása és a fejő üzemmód is. Ehhez képest egész halk. Mindenki elégedett vele.

Döntően 1-2-3 hónapig szokták tőlem bérelni,mert ezután jellemzően beáll egy jó szoptatási rutin, ritkábban sajnos elapad a tej, illetve van, aki végül vásárol másutt, de nem bánja hogy 1 havi bérleti díjból kitapasztalta hogy mire adjon ki pénzt. Julia voltam (Vecsés)

2011. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!