Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megváltozik az anyatej íze a...

Megváltozik az anyatej íze a fagyasztástól?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnt, rosszabb íze lett. Remélem nem romlott meg!
2009. dec. 26. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos igen!:(

Én mindíg fémes ízt érzek rajta. A babám nem issza meg!

De nálunk csak a steril zacsis tejnél fordult elő.

Most már ventes pohárban fagyasztom, ezt már megissza, és az íze sem olyan rossz. Ha tudom, akkor nem adom ki a sok pénzt steril zacskóra, negyed annyiból vehetek aventes poharat. Igaz, több helyet foglal a fagyasztóban, de akkor legalább nem hiába fejem le a tejet.


3hónapos baba anyukája

2009. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem megváltozik, meg színe is egy picit.

Az én fiam a friss anyatejet imádta, de a fagyasztottat semmilyen formában nem itta.

2009. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ventes= aventes

A sajnos igent, nem a megromlásra írtam, hanem a rossz ízre.

De nem romlott meg.

2009. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Enyém simán megissza, megeszi kajában.
2009. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De még a szaga is megváltozik. Változó hogy ki fogadja el úgy is ,próbálkozz.
2009. dec. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk nem változott sem az íze, sem az illata, de még az állaga sem. A fiam simán elfogadja, már 2 litert megevett belőle.
2009. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vasizű lett:) Viszont érdekes, hogy nekünk pont az aventes pohárban lett olyan, azóta tesco-s anyatejgyűjtő zacsit veszek és abban semmi ilyesmit nem tapasztalok. Mondjuk az én fiam azt a vasizű rémséget is megette, ráadásul jó étvággyal:)
2009. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első 6 hétben,a mikor rendszeresen fejtem, sima eldobható műanyag pohárba tettem.

Mostanában bébiételes üvegbe szoktam, összeöntögetek több napnyi adagot.

Szerinetm a kioalvadt tejnek tejporszaga van

2009. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem észleltem sem a szagán, sem a színén, sem az állagán változást. A kisfiam mégsem volt hajlandó meginni, megenni semmilyen formában. 8 liter anyatejet öntöttem ki a mosogatóba. :(

2009. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi! Én is szörnyű fémes ízt éreztem, a babám megitta, de rossz érzésem volt, hátha romlottat itattam vele. Amúgy aventes pohárban fagyasztottam le én is!
2009. dec. 28. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!