Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az egyik mellemben lényeges...

Ha az egyik mellemben lényegesen kevesebb tej van, hogyan, milyen "sorrendben" szoptassak?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám. Az egyik mellemböl csak 30 mili örül tud csak kiszívni , a másikból jóval többet. 3-3,5 óránként eszik. Melyik oldalon kezdjem? Félek, hogy abba a mellembe se fog elèg termelődni, amibe eddig volt rendesen. Fejni nem tudok, mert nem jön semmi.
2014. máj. 14. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig azzal kezdtem, amiből kevesebb jött, azt alaposan "szívattam" vele, amikor farkaséhes volt, és utána kapott enni abból, amiben amúgy is volt. Rengeteg tejem lett.
2014. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először abból, amelyikben kevesebb tej van. Utána pedig a másikból, még ugyanannál az etetésnél. Ne várd meg, amíg a babád farkaséhes lesz, mert akkor nem lesz türelme szívni azt, amiből nehezebben jön. Inkább tedd mellre másfél óránként. Egyen kevesebbet, többször.


Kézzel próbáltál már fejni? Nekem géppel soha semmi nem jött, és az is baromira fájt, de kézzel szuperül ki tudtam üríteni. Jó lenne, ha szoptatás után mindkét cicit üresre tudnád fejni valahogy.

2014. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindig ki kell ürítenie, ez a lényeg. Ha előbb a balból kiszopizza teljesen, és még szopizik a jobból, akkor a legközelebbi etetést is a jobbal kezd, különben lemarad a tejvégéről, amiben egész más összetevők vannak mint a tej elejében.
2014. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!