Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le a kislány...

Hogyan szoktassam le a kislányom a ciciről?

Figyelt kérdés
25-én lesz egy éves nem szeretném már szoptatni mert mindig rajtam lóg harap.. bárhol képes levetkőztetni..Szerintetek milyen módszerrel válasszam el?

2014. máj. 15. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 14 hónapos lesz. 1 éves kora óta próbálom nagyon kíméletesen, de határozottan elválasztani. Ő is nagy vetkőztetős, könyékig a pólómban turkál. Én elvettem Tőle a nappali alvása előtti szopit. Alvás előtt jól beebédel, és elég Neki a cicisimi. Napközben, ha máskor eszébe jut, azonnal elterelem a figyelmét. A könyveit imádja, az mindig bejön. A következö szopimegvonás valószínűleg az esti lesz, mert előtte vacsizik, tele a poci. De én a.fokozatosság híve vagyok. Ez így igénybe vehet akár több hónapot is. Nem tudom, Te milyen gyorsan akarod az elválasztást.
2014. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is elég lenne az ha napközben nem nyúlkálna a polómban..csak az a baj hogy mi nagyon erőszakosak vagyunk ha megharap akkor ő sír nem tudom hogy fog sikerülni ez az egész dolog...
2014. máj. 15. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem vetkőztetett, de elég sokat szopizott 1 évesen még. Dél körül alvás előtt, este alvás előtt és éjjel is. Egyik napról a másikra úgy döntöttem (15 hós volt), elveszem az alvások előtti szopikat tőle, nem is volt semmi gond (esetleg egy kis nyöszi), csak kicsit tovább tartott az elalvás. Egyébként egy darabig úgy aludt el, hogy a keze azért a ciciken volt.:) Aztán ahogy betöltötte a 16 hónapot, magától elhagyta az éjjeli szopit is. Féltem, hogy majd azt nehezen veszem el tőle, vagy egyáltalán sikerül-e azt is a közeljövőben, de szerencsére megoldotta helyettem.
2014. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!