Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kis hűtőtáskaszerűségben...

Piroska és a farkas kérdése:

Kis hűtőtáskaszerűségben szabad kivinni 1-2 órás sétára lefejt anyatejet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2014. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem tudom...én itthon a lefejt tejet elől hagyom a következő etetésig amikor felhasználom, de vmelyik nap itt vki nekem azt írta, hogy fejés után azonnal hűtőbe kell tenni. Márpedig egy hűtőtáska nem ér fel egy hűtővel egy meleg nyári napon... szóval most elbizonytalanodtam.
2014. máj. 17. 15:31
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Én nem sétáltattam a lefejt anyatejet,nem igényli :)
2014. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Tehát lefejés után nem kell azonnal hűtőbe tenni! ha lefejed és utána mentek sétálni akkor nyugodtan viheted simán.

2014. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

3. válaszoló,én azért nyomtam neked egy zöld kezet:D tényleg úgy hangzik a kérdés,mintha a tejet szeretné vinni sétálni a kérdező! :)

Egyébként szerintem is viheted,de hogy lesz meleg,ha kell a babának?

2014. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én is nyomtam egy zöldet neki :) Na igen, ez a " hogy lesz meleg" számomra is kérdés, de van ilyen kis hőtartó táskánk, ha abba beleteszem, és tegyük fel, hogy kint meleg van, akkor ez szerintem rendben van, én inkább azt nem szeretném, hogy esetleg megromoljon.
2014. máj. 18. 20:00
 7/15 anonim ***** válasza:
5ös vagyok! Hát nem tudom,szerintem nem fogadná el hidegen,de ha esetleg viszel egy termoszban meleg vizet és valamibe beleöntöd és abba állítod a tejcsit melegedni,akkor úgy már megoldható.Csak körülményes.
2014. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam megette a tápszert is hidegen, kórházban volt és annyira sírt a kajáért,hogy nem volt idő megmelegíteni,mert azért messze a nővérekhez kellett volna menni,megkérni őket,hogy melegítsék meg!
2014. máj. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 xStefix ***** válasza:
0%
De mondjuk ha séta közben valahol eldugott helyen megszoptatnád a babádat, akkor nem is lenne ez kérdés.. ;) (Azért bátorkodtam felhozni a dolgot, mivel sétát írtál és nem ügyintézést, ahol ez esetleg kevésbé megoldható.)
2014. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazából nálunk nem nagyon vannak eldugott helyek, és hacsak lehet, én megpróbálom elkerülni a nyilvános szoptatást, nekem ez annál intimebb. nem mondom, hogy nem lehet olyan szituáció amikor megértem, ha valaki ezt csinálja, de én nem szeretném. Nemcsak sétára, hanem olyan helyzetekre is gondoltam, hogy pl találkoznánk barátokkal mondjuk cukrászdában, és ugye az én kicsim 7 hetesen még ahhoz túl pici, h bármit is egyen onnan :), viszont ha megéhezik és sír, akkor nem kéne ekköszönnünk és hazajönnünk, hanem csak meginná a cumisüvegbő és mindenki happy :) De különben azóta a védőnő is azt modta, h ilyen hőtartó kis téskéban nyugodtan kivihetek lefejt tejet. Egyébként ha hűtőből elővett tejet adok neki pótlásként, azt nem szoktam nagyon melegíteni, annyit csinálok, h előveszem időben, h a szobahőmérsékleten melegedhessen, aztán még a kezemben melegítenm kicsit a cumisüveget. Olyan kellemesen langyos lesz, de ha véletlenül kicsit hidegebb, akkor sem utasította vissza még soha.
2014. máj. 21. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!