Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sok minden múlik a mellszívón?

Sok minden múlik a mellszívón?

Figyelt kérdés
csak én vagyok béna vagy szar a mellszívóm. 1 óráig fejek 100 ml-et pedig van tejem, de néha elindul, akkor jön utána mondjuk 10 percig semmi, aztán megint jön. Normális ez? A mellszívóm sima kézi húzogatós névtelen.
2009. dec. 29. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok múlik rajta. Nekem mondjuk mindegy volt, mert rengeteg tejem volt, de egy barátnőmnek odahordtunk 4 félét, mire tudott fejni.
2009. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem tudtam használni egyáltalán. fél éves koráig tudtam szoptatni a babámat. ha tudtam volna használni, lehet tovább tartott volna, de hát ez van. én beismerem, hülye voltam hozzá, az meg nekem ciki, hogy valakivel elmagyaráztassam.
2009. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sok múlik rajta, de nem minden. Általában a kézi mellszívókkal nehezebben jön a tej, mint az elektromossal. De: nem is mindenki tud fejni, mert a tejelválasztás sokaknál csak a baba közelségére indul be. A tej fenntartása meg legtöbbször azon múlik, szopik-e a baba. Én nagyon ritkán fejtem és mégis 16 hónapja szoptatom a kislányomat, akár naponta 6-8x is...
2009. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Múlik a mellszívón is ,de próbáld meg úgy,hogy előtte egy 5 percig masszírozod a melled,aztán 5-10 percig fejed, majd megint mellmasszírozás, ismét fejés. Kicsit fel kell lazítani a tejmirigyeket. Remélem tudtam segíteni. 35km- eüs
2009. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. dec. 29. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!