Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2hetes most a kislanyom 10...

2hetes most a kislanyom 10 napja vagyunk itthon 37 hetre szuletett 2950g al 2920 al jottunk haza most 3300 a kerdes a kovetkezo?

Figyelt kérdés
miota itthon vagyunk 4 orankent eszik 2 cicibol kozben pediv alszik folyamatosan kaki pisi van minden ebredeskor nem faj a hasa eszre sem veszi a kakat tehat jo ez igy vagy sem a vedono azt mondja tuletetem es hogy jobb lenne neki 2 orankent 1 cici?
2014. máj. 22. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 2 óránként 1 cicit kap, akkor nem ugyanott van, mint most? Sőt, szerintem akkor enne többet, ha két óránként etetnéd. Ha nincsen semmi gond (ahogy írtad is), akkor nem kell változtatni.
2014. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a védőnők nagyon "erőltetik" ezt a 3-4 óránkénti egy cici, két cici dolgot...

Én születése óta akkor tettem cicire mikor kérte,pár hetes korában szinte egész nap a cicimen volt, de legalább lett tejem... Most 5 hónapos és még mindig igény szerint szoptatom. Kb 3honapos korában ő maga ráállt a 3óránkénti egy ciciből egy alkalom evésre. Szerintem etesd ugy ahogy a baba igényli, mert ha akár a tejed is bánhatja. Ez az én vélemenyem, tanácsom.

Egy 5 hónapos kisfiú anyukája

2014. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vedonok nagyon alkalmazkodnak a tankonyvekhez. Nekunk is olyan volt a vedononk h annyit tudott a gyereknevelesrol amennyit a tankonyvekben olvasott. Nekunk is eroltette amit epp tanult. De egy gyerek nem tankonyv szerint mukodik. Egy gyereket foleg ilyen picit nem lehet szabalyozni. Akkor tegyed ahogy nektek jo. Es amint irod is teljesen bevalt nalatok. Sot aranybabad van h minden rendben. Semmi tunete annak h tuleteted. Es igaza van az elsonek ha ekt orankent kap egy cicit akkor ugyanott vagy. Hallgasd meg amiket mond es csinald ugy ahogy nektek jo, aztan ha rakerdez mond azt h igen persze ugy csinalod. Hidd el meg ra is vagja majd h latszik. :D
2014. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok koszi a megerositest en is igy gondolom :)
2014. máj. 22. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!