Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt szedett...

Szoptatás alatt szedett valaki AZALIA nevű fogamzásgátlót. Mi volt a tapasztalat, vérzett valaki tőle?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el szedni,vagyis 2 hete eleinte csak pecsételő vérzésem volt,de 2 napja mintha újra menstruálnék. Más is tapasztalt ilyet, mit javasolt az orvosa? Én csak ünnepek után tudok dokihoz menni.
2009. dec. 30. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
En is azaliat kaptam,de nekem nem jott be. Vereztem tole,ugy ahogy te is irtad, mar azt hittem h ujra megjott. Ez meg nem is lett vna baj, de nekem kevesebb lett tole a tejcim, uh abbahagytam. Kinkeserves volt mire helyre allt a tejtermeles. Szerencsere azutan h abbahagytam a bogyot, visszaallt minden es azota is szopizik a kislanyom. 4hos baba anyukaja
2009. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerencsére nekem a Tej nem lett kevesebb és az én picuromat nem is zavarja mert már 4-szer volt meg és amúgy is 16,5 hós, ha már nem jut elég tejhez sem gond mert már eszik mindent.
2009. dec. 31. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!