Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejtermeléshez kell a...

A tejtermeléshez kell a normális étkezés. Hogy tudtok enni rendesen picibaba mellett?

Figyelt kérdés

Mindenkitől ezt hallom: eszel rendesen? Terhességem alatt cukor miatt diétáztam, és tök jó volt a napi 6-szori étkezés. Gondoltam, továbbra is fogom ezt tartani. Mostanában viszont (leszámítva a karit, meg amikor van segítségem) örülök, ha tudok reggelizni, meg délután 3-kor eljutok az ebédhez, majd este 8-9-kor (amikor már nem lehetne) vacsizok kicsit.

Ti hogy oldjátok meg? Ha véletlenül nem kelek fel a babó előtt 7-8 körül, akkor már a reggeli 11 órára csúszik, ha egyáltalán elalszik addigra. Volt, mikor reggel 9-től délután 3-ig vele kellett lennem, mert nem akart elaludni. Akkor hogy melegítsem a kaját, meg egyek. A kiságyban nem mindig van el, ha igen, akkor is csak kb. 5 percre, aztán ordít. Hogy lehet így "rendesen" enni?

6 hetes a babám (az elején anya, anyós, párom itthon volt, akkor jó volt, de már egyedül vagyunk)


2009. dec. 30. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Van,hogy nekem is csúszkál az evés,de muszáj megoldani az evést.Volt,hogy az ágyában sírt,míg én ettem.Olyan gyorsan még soha nem ettem meg egy kétfogásos ételt.
2009. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs el a kiságyban, vidd ki magaddal a konyhába. Nekünk van pihenőszékünk, teljesen egyszerű, még játék sincs rajta, abba beleteszem, és viszem magammal, amikor főzök.Így lát, és megnyugszik.Az enyém nappal nem a kiságyban van, hanem a mi szobánkban van nyitva a kanapé, így sokszor bemegyek a szobába enni.Nagyon fontos az étkezés, és a sok folyadék, mert különben a te szervezetedből veszi el a baba a vitaminokat, így beteg leszel, meg nem is fog elég tej termelődni.
2009. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pihenőszékbe teszem addig, és gyorsan eszek, de nem hagyok ki egy étkezést sem, hiába nyűgösködik, az ő érdeke, hogy legyen tejci elég!
2009. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,tényleg figyelj oda az evésre és igyál is rengeteget.És kitartás!Pár hét és már lekötik a játékok és lesz sok-sok figyelni való,akkor majd el-el marad már egyedül is a járókába,kiságyba,pihenőszékbe stb.
2009. dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!