Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi tegyek most? Ha 3 perc...

Mi tegyek most? Ha 3 perc alatt elalszik a 2 hós baba a mellemen és hiába noszogatom csak nyamnyog, akkor mit tehetnék, mert így nagynehezen eszik valamennyit, de jóformán megállás nélkül bőg ha leveszem es csak cicin nyugszik meg.

Figyelt kérdés
Nem fogigy csökkenni a tejem? mennyi időnként etessem igy? Nem tudom,h mennyit eszik mert digitális mérlegünk nem igazán jó ordító gyerek mellett.
2008. júl. 30. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szoptasd ahányszor kér,és akkor nem fog csökkenni a tejed.

Ha gyorsan bealszik,és nem akar szopizni,óvatosan pöcköld meg a fülét,kicsit maszírozd meg a karja´t körkörösen.Nálunk bevált.

2008. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan, hogy hamar elaludt a cicin, de én sem tudtam felkelteni.

2 lehetőséget látok:

-vagy etetet továbbra is többször keveset

-vagy hagyod sírni és eteted 3 óránként. Pár nap alatt rá fog jönni, hogy akkor kell enni, ha kap, és nem fog elaludni.

Persze, neked kell eldöntened, melyikhez van nagyobb türelmed..

(én maradtam az igény szerinti szoptatásnál)

7 hetes kislány anyukája

2008. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!