Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tükörtojást ehetek ha a...

Tükörtojást ehetek ha a sárgáját folyósra hagyom? Szoptatok.

Figyelt kérdés
Terhesség alatt nem ettem, pedig imádom, és már nagyon csorog érte a nyálam. A lányom 3 hónapos.
2010. jan. 2. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi tojást ehetsz,amennyit akarsz.A tojásban van a legtöbb vitamin,l6 féle,csak C vitmin nincs benne.Én szoptatás alatt csak a puffasztó ételektől tartózkodtam.És mindhárom gyerekemnek már 4 hónaposan adtam tojásos ételeket.Egészségesek lettek mindannyian.Minél később kerül valamilyen ételellel kapcsolatba egy baba,annál nagyobb az allergia kialakulásának veszélye,igaz,hogy ezt ma a korszerűnek mondott táplálkozást propagálók nem akarják elismerni.
2010. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodtan egyel, en vegig ettem a terhessegem alatt is, sot a lagytojast is imadom ami felig van megfozve. Nyam-nyam! :) Terhesseg alatt is csak a szalmonella fertozes veszelje miatt nem ajanlatos fogyasztani, de ha uzleti tojast eszel amin rajta van a pecset akkor az le lett kezelve szalmonella ellen. Szerintem nyugodtan egyel es jo etvagyat!
2010. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó! Mindjárt csinálok is!!! Köszönöm!!!


Nyami!

2010. jan. 2. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ehetsz, én is nagyon szeretem, de a babámon kiütött. olyan volt az arca, mintha két piros foltot festettem volna rá. Így mig szoptatok, hanyagolom a tojást.
2010. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még a terhességem alatt is ettem, mert a bolti ellenőrzött tojástól nem lehet semmi baj - nem is lett, ikreim makk egészségesek. Jó étvágyat!
2010. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ettem, mikor a fiam 2 hetes volt, és tiszta csalánkiütés lett a drágám, az egész háta, nyaka, fejecskéje olyan volt. Akkor megfogadtam, hogy amíg szopizik, addig nem eszek. Neki nem jött be, pedig a terhesség alatt is ettem. :(
2010. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!