Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elkészíthetem előre a tápszert?

Elkészíthetem előre a tápszert?

Figyelt kérdés
3-4 adag tápszert elkészíthetek előre a babámnak? Természetesen aznap felhasználva.
2010. jan. 2. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, frissen készítsd a picinek.
2010. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem,max 2órát állhat a tápszer
2010. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha berakod a hűtőbe őket. Az még jobb ha előre felforralsz vizet, kiméred az üvegekbe és úgy be a hűtőbe. Etetésnél csak előveszed, megmelegited és összekevered a tápszerrel.
2010. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hűtőben eláll.Ha nem teszed hűtőbe elkezd erjedni.Egyszer hagytam szobahőmérsékleten másfél-2 órát állni a tápot...ki is hányta szegény.
2010. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A dobozára tényleg az van írva,hogy frissen kell elkészíteni,és csak egyszer lehet kínálni,ha nem eszi meg a gyerek,akkor ki kell önteni.

Én a fiamnak mindig frissen készítettem,de mindig olyan éhes volt,és alig bírta kivárni,míg elkészült,hogy már abba kimerültünk,hogy a kajára vártunk.

Megfogadtam magamnak,ha esetleg a második babánk is tápszeres lesz,akkor biztos,hogy 1-2 adagot előre elkészítve hűtőben tárolok.Természetesen aznap felhasználva,vagy pár órán belül felhasználva.Nyilván senki nem akar rosszat a babájának.

Csak abba gondolj bele kedves kérdező:

utcánkban lakik egy pár,ikreik vannak.azt hiszem a csaj be is dilizett volna,ha mindig frissen készítette volna egyszerre a 2 gyereknek a kaját.Ő is azt csinálta,hogy 2-3 nagy cumis üvegben előre megcsinált valamennyi tápot,és azt adagolta,mikor látta,hogy fogytán van,akkor szépen a friss,tiszta üvegekbe,frissen forralt,hűtött vízzel újabb adagokat készített...

2010. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a kórházakban is előre elkészitett tápszert adnak, egy nagy üvegben tárolva a hűtőben.
2010. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg a kórházban is (SOTE) előre elkészített nagy kancsókban tárolták literszámra a hűtőben-ők már tudnak vmit :O)
2010. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!