Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes a lányom, szoptatom,...

7 hetes a lányom, szoptatom, de sportolni akarok, tényleg árt? Sok kiló maradt rajtam és úgy hallottam, hogy a zsírszövet ahogy épül le, felszabadul belőle méreganyag ez igaz?

Figyelt kérdés

Az a mozgássor amit végeztem korábban heti 4-5ször kell csinálnom legalább hogy érjen is vmit.

Nekem a tingli-tangli csak egy félórát mozogjunk meg ilyenek, egyáltalán nem válnak be és semmiféle változást nem okoznak, nem fogyok tőle meg semmi...

Úszni nem tudok eljárni, baba mama torna nincs errefelé,meg az is inkább társasági program szerintem és nem fogynék tőle.


2010. jan. 2. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

16:52-es vagyok.

Ezeket találtam Neked:


[link]

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=116&kere..


De látom jól le lettem pontozva. Na mindegy...

2010. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! nem tudom ki pontozott le, én biztos nem, mert mindenkire pozitivat nyomtam.
2010. jan. 3. 07:59
 13/14 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg...ki a fene pontozta le szinte az összes választ?? :(
2010. jan. 3. 08:05
 14/14 xStefix ***** válasza:

Tényleg igaz, hogy a fogyás és a diéta közben a szervezetben felszabaduló méreganyagok átjuthatnak az anyatejbe is. A szaunáról nem tudok pontosat. Úgy tudom, ott a bőrön keresztül az izzadtsággal választódik ki a méreg nagy része.. de nem tudom, belül történik-e hasonló.

Szerintem teljesen egyén-függő, hogy mikor és hogyan lehet elkezdeni a sportot. Mennyire intenzív mozgás, milyen hirtelenséggel ill. gyakorisággal végzik, hányadik hónaptól, előzőleg sportolt-e az anyuka (a szervezete fel van-e rá készülve), hogyan viselné az anyagcseréje stb. és hogy ezek alapján várhatóan hogyan hatna ki a tejtermelésére.

Látod, itt is van olyan anyuka, akinek nem volt vele gondja fél év előtt se, más inkább elhalasztotta. Szerintem először alapos önvizsgálat és utána döntés - én inkább az egészségügyi tényezőkre helyezném a hangsúlyt, nem annyira a külsőségre. Talán én inkább várnék még a 6. hónapig.

2010. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!