Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert verzek? Mikor jon a...

Miert verzek? Mikor jon a mensi szoptatos anyukak?

Figyelt kérdés
Elso babas Anyuka vagyok,szoptatok.Orgazmus utan verzek mar 3 napja.Baj lehet?Vagy ez mar mensi?
2010. jan. 3. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hétre a szülés után megjött és azóta is megvan rendszeresen. Nemi élet után nincs vérzésem, az nálad szerintem valami más lehet. Hívd fel a okidat.
2010. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dokidat
2010. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés infó. Mióta szoptatsz? Első aktus volt szülés óta? Mindenki máskor kezd el menzeszelni, van aki szülés után egyből, hiába szoptat, van aki 1-1,5 év után, ez teljesen egyéni. Ha először voltatok együtt, lehet, hogy a gát megrepedt, de szerintem 3 napig akkor sem kéne vérezni. Ha nagyon meg vagy ijedve, hívd fel a dokid, vagy menj el hozzá és kérdezd meg. Itt úgysem tudjuk biztosan megmondani, hogy mi lehet.
2010. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 honapja szoptatok es elso orgazmus volt...
2010. jan. 3. 19:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Dokim kulfoldon,en nyaralok epp Mo-n. :((
2010. jan. 3. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztk-s rendelésre is be tudsz menni, mindegy milyen doki vizsgál meg. Esetleg anyukád/tesód, valaki ismerős dokija, aki fogad, tőle is megkérdezheted.


Erősen vérzel? Az orgazmusnak ehhez semmi köze szerintem. Ha még nem voltatok együtt, akkor valószínűleg csak emiatt van a vérzés, de csak akkor normális, ha kevés, pecsételő. Ha erősebb, menj el valamelyik körzeti orvoshoz, hogy vizsgáljon meg.

2010. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2010. jan. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!