Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kétségbe vagyok esve nem...

Kétségbe vagyok esve nem értettem a helyzetet többi lent attól félek hogy leszokik a ciciről?

Figyelt kérdés

5 hetes a lányom és szopizik, néha próbáltuk neki odaadni a játszós cumit de öklendezett tőle viszont 2-3 napja újra próbáltam és néha elfogadja...azért próbáltam mert a cicin iszonyatosan szeret cumizni és van hogy 3 óra hosszát is cicizik de nem szív semmit és ez mindennapos nála de kiázik a mellbimbóm neki meg a kis szája........Ha elveszem tőle a cicit kitartóan sír de ez csak szépen kifejezve.

Ami a lényeg tegnap is elfogadta többször is és olyan jól megnyugtatta nézelődött fent volt kb két órát és cumizgatott.Eljött az evés ideje és szopizott kb 50 ml de vannak napjai mikor egész nap 50-60ml eszik óránként 1,5óránként.Próbáltam ciciztetni de kilökdöste viszont még mindig kereste és többször is próbáltam csak sírt és kereste.Két dologra gondoltam az első hogy kereste a cumit evés után hogy megnyugtassa már álmos volt nagyon vagy nem tudom......leszokhat a ciciről a cumi végett mert akkor nem adom neki.Remélem aki olvassa megérti mert lehet idegességemben össze vissza írok


2014. jún. 20. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk cumizavar kb 3-4 hetesen volt, akkor letiltottam a cumiról kb 1-2 hétre. Most 2 hónapos, szopizik, pótlom neki sajnos tápszerrel cumisüvegből és cumizik is. A szopi gyönyörűen megy. Lekopogom.

Ha gyarapodik szépen akkor nem hiszem, hogy éhes volt. A szopóreflex miatt kereshette a cicit (ha közel volt az arcához.) de ha úgy látod nem cicizik rendesen, jól mint előtte, akkor pár napig hanyagoljátok a cumit. Később szerintem próbálhatod megint.

2014. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi köze a cumihoz - túlspirázzák ezt a cumizavar dolgot.

Más miatt sír.

A 6 hetes növekedési ugrás is benne lehet a dologban.

Vagy a frontok, szeles idő, hasfájás, gyorsan jön a tej, lassan jön a tej, nem elég éhes, nagyon éhes, stb. :)

Ha helyesen van mellre téve, nem lesz baja a bimbónak. Viszont felesleges 3 órát a cicin hagyni. Épp erre találták ki a cumit. :)

Hogy szoptatod? Igény szerint? Órára?

Gyarapodik a súlya rendesen? Nem aluszékony? Érdeklődő?

2014. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!